Kayseri, İç Anadolu Bölgesi’nde yer almakta olan ülkemizin en kalabalık illerinden bir tanesidir. 2023 yılı itibariyle 1.5 milyona yakın nüfusa sahiptir. Kayseri 16 ilçe ve belediye ile 73 mahalle bulunmaktadır. Kayseri günümüzde bir sanayi merkezi olmasına karşı aynı zamanda dünyanın en eski şehirlerinden bir tanesidir. Dolayısıyla şehir tarihi yönden de oldukça önemlidir. Kayseri Büyükşehir Belediyesi ülkemizin en çalışkan belediyeleri arasında gösterilmektedir. Belediye faaliyetlerini aksamadan sürdürmek adına çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Kayseri son yıllarda en çok gelişme gösteren illerimizin başında yer almaktadır. Günümüzde İç Anadolu Bölgesi’nde bir ticaret ve sanayi merkezi haline gelmeyi başarmıştır. Demiryolu ve karayolu ağının kavşak noktası olması bu ilimizde sanayi üretiminin hızla artmasına olanak tanımıştır. Ülkemizin en büyük 500 sanayi kuruluşunda 10 tanesi Kayseri ilimizdedir. Kayseri Büyükşehir Belediyesi tüm bu büyümenin aralıksız sürmesi adına çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapıyor.Kayseri İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Vermiş olduğumuz ilçeler de çeşitli dönemlerde yeni çalışan alımları gerçekleştirmektedir.

 • Akkışla
 • Bünyan
 • Develi Belediyesi
 • Felahiye
 • Hacılar
 • İncesu
 • Kocasinan
 • Melikgazi Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Özvatan
 • Pınarbaşı
 • Sarıoğlan
 • Sarız
 • Talas
 • Tomarza
 • Yahyalı
 • Yeşilhisar

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından geçmişte yayınlanmış veya ilerleyen dönemde vatandaşlarımız tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; zabıta memuru, bekçi, itfaiye eri, özel güvenlik görevlisi, avukat, şoför, hemşire, ziraat mühendisi, inşaat mühendisi, tekniker, teknisyen, şehir plancısı, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, beden işçisi, temizlik işçisi, büro memuru gibi kadro ve pozisyonlar bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız için online olarak başvuru yapabilecekleri bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. İş ilanlar belediye tarafından duyurular olarak ihtiyaç duyulan vakitlerde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanları İŞKUR üzerinden yayınlandığı gibi sitemiz devlette.com üzerinden de yayınlanmaktadır. Bizzat kurumun bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları ya da personel daire başkanlığı gibi bölümlere giderek CV ( özgeçmiş ) bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul görmemektedir. Hatta çoğu zaman herhangi bir alım olmadığını yönünde bilgi verilerek geriye çevrilirsiniz. Bu sebepten Kayseri Belediyesi bünyesinde çalışmak için kurum tarafından iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz ilan detaylarını gözeterek başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KAYSERİ İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kayseri iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kayseri iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.