Çanakkale ilimizde yer alan Kaynarca Sulama Birliği yayınlamış olduğu ilan ile ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını açıkladı. Adaylar ilana 22 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Adaylardan KPSS şartı aranmamaktadır. İlana dair diğer başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Kaynarca Sulama Birliği İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

DİĞER ŞARTLAR: Gölet Suyunun araziye dağıtılması, basınçlı sulama şebekesinde bakım ve onarımı ile çiftçilere dağıtılması faaliyetlerini yerine getirecek, sulama kanallarının bakım ve onarımı alanında 6 ay tecrübeli, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, tarımsal sulama alnında bilgi sahibi olmak, işe alım sürecinden sonra sulama sahasında ikamet etmek gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)Pratikten
En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim SeviyesiÖnlisans
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
KAYNARCA SULAMA BİRLİĞİ29.08.201610:00 – 11:00

Çalışma Adresi : İSTİKLAL MAHALLESİ MANAVLAR SOKAK NO:7 17200 BİGA ÇANAKKALE / TÜRKİYE

İş ilanı hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşlerinizi 05303264963 telefon numarası üzerinden Recep Bey’e iletebilirsiniz. Çanakkale Belediyesine ait iş ilanlarına ulaşmak için ise TIKLAYIN


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.