Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. veya bilinen kısa adı ile KAYMEK, Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunmakta olan şirketlerden bir tanesidir. KAYMEK sosyal belediyecilik anlayışının önemli bir örneğidir. KAYMEK çatısı altında; sanat ve mesleki alanda olmak üzere ihtiyaç duyulan eğitim noktalarında hizmet verilmektedir. Kurum ayrıca bünyesinde eğitim alan kursiyerlerin daha sonra iş bulabilmeleri ve firmaların ara eleman ihtiyacının giderilmesi gibi konularda da faaliyet göstermektedir. KAYMEK kendi bünyesine de faaliyetlerini sürdürmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. KAYMEK tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

KAYMEK İş İlanları 2023

KAYMEK, Kayseri ilimizde istihdama ve nitelikli iş gücü eğitimine öncülük etmektedir. Bunun yanında yeni nesillerin daha iyi bir eğitim alması maksadıyla kurulan Gençlik Merkezleri Projesi ile de çok sayıda gencimize kaliteli eğitim sunmaktadır. KAYMEK bünyesine faaliyetlerini sürdürmek maksadıyla çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapıyor.Kayseri İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

KAYMEK tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; eğitmen, usta öğretici, öğretmen, temizlik görevlisi, büro personeli, kostüm tasarım eğitmeni, danışma görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

KAYMEK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

KAYMEK bünyesinde hizmet veren çalışanları öncelikli olarak kendi bünyesinde eğitim alan kişilerden seçmektedir. Ancak yine de çok sayıda kadro ve pozisyon açıkta kalmaktadır. Bu pozisyonları da iş ilanları yayınlayarak doldurmaktadır. KAYMEK bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile gerçekleştirebilir. Girmiş olduğunuz sayfada açık iş pozisyonları yer almaktadır. Burada ilanlar ihtiyaç duyulduğu vakit yayınlandığı için bazı zamanlarda açık iş pozisyonu olmayabilir. Bu sebepten daha sonra tekrar göz atabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar. Bu aşamayı da geçen bireyler KAYMEK bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Genç KAYMEK iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

KAYMEK İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KAYMEK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kaymek konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kaymek duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.