Kartal, İstanbul ilimizde Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Kartal Belediyesi ülkemizdeki en çalışkan belediyelerden bir tanesidir. Belediye şehri geliştirmek adına çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Kartal Belediyesi bu faaliyetlerinin aksamaması adına da çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kartal Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Kartal Belediyesi İş İlanları 2023

Kartal ilçesinin nüfusu 2023 yılı itibariyle 500 bini aşmış durumdadır. İlçedeki en yoğun nüfus Hürriyet mahallesinde, en az ise Yukarı mahallede yer almaktadır. Kartal Belediyesi artan nüfus ile birlikte çalışmalarına hız vermiştir. Belediye bu kapsamda da çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kartal Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Kartal Belediyesine Ait İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Kartal Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; beden işçisi, büro işçisi, temizlik işçisi, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, zabıta, şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi, fortlift operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kartal Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kartal Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan bütün iş ilanları, www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak belediyenin insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına CV bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca Kartal Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların daha rahat bir şekilde başvurularını gerçekleştirmeleri adına bir iş başvuru formu oluşturmuştur. Bu forma da yazımız sonundan ulaşabilirsiniz.Bu yazımızda Kartal Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kartal Belediyesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KARTAL BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kartal belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kartal belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.