Karsan, 1966 yılından bu yana hafif ve ağır ticari araç üretimi yapmakta olan bir şirkettir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyüyen firma günümüzde ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Firma; Tofaş, Ford, Renault Trucks, Türk Traktör, Uzel gibi otomotiv firmalarına pres, kaynak, kataforez, boya ve montaj gibi hizmetler sunmaktadır. Karsan, bir dönem Koç Holding bünyesinde hizmet vermiş daha sonra Kıraça Holding bünyesine dahil olmuştur. Karsan Otomotiv bünyesinde çok sayıda çalışan istihdam etmektedir ve bu çalışanlara ek olarak her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Karsan Otomotiv tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Karsan Otomotiv İş İlanları 2022

Karsan Otomotiv, Bursa ilimizde Hasanağa’da otomobilden kamyona her türlü aracı üretme yeteneğine sahip 200 bin metrekarelik bir alanda kurulmuş olan tesise sahiptir. Bursa Akçalar Karsan Fabrikası günde 100 binden fazla araç üretebilecek bir kapasiteye sahip. Karsan Otomotiv Fabrikası çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.Karsan Otomotiv tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; dış ticaret muhasebe sorumlusu, otomotiv mühendisi, makine mühendisi, üretim elemanı, özel güvenlik görevlisi, iş güvenliği uzmanı, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi, şoför, yönetici asistanı, otomotiv satış danışmanı, makine teknikeri, sekreter gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Karsan Otomotiv İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Karsan Otomotiv bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını çeşitli kariyer portallarından yapabilecekleri gibi kurumun resmi web adresi üzerinde yer almakta olan iş başvuru formu vasıtası ile de yapabilirler. Aşağıda bağlantıdan ulaşabileceğiniz iş başvuru formu ile yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmekte ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu yazımızda Karsan Otomotiv iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Karsan Otomotiv İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KARSAN OTOMOTİV HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, karsan otomotiv konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan karsan otomotiv duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.