Kars Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Kars, ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile önemli illerimizden bir tanesidir. 2023 yılı itibariyle 300 bini aşkın bir nüfusa sahiptir. Kars Belediyesi tarafından yapılmış olan bir açıklamaya göre, belediye kadrolarında çok sayıda eleman açığı bulunduğu belirtilmiş olup, 2023 yılı içerisinde bu kadro ve pozisyonlara çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştirileceği açıklanmıştır. Kars Belediyesi iş ilanları hakkında iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Kars Belediyesi yapmış olduğu çalışmalar ile şehrin çehresini değiştirebilmek adına önemli çalışmalarda bulunmuştur. Şehirde sanayileşmeyi destekleyen belediye, şehre yeni sanayi kuruluşlarının açılmasında da öncülük etmiştir. Şu an için Üçyıldız Değirmen Taşı Fabrikası, Kars Şeker Fabrikası, Kars Çimento Sanayi Ticaret, Kayalar Patoz İmalat Fabrikası, Figaro Endüstriyel Süt Ürünleri Sanayi Ticaret, Çelik Hayvancılık Sanayi Ticaret, Bilgir Kardeşler Sanayi Ticaret, Gökalp Mobilya Sanayi Ticaret ve Kars Süt Ürünleri Sanayi gibi fabrikalar şehirde hizmet vermektedir. Çevre planlama konusunda da önemli adımlar atan Kars Belediyesi, Kars ilini güzelleştirmek için son hızıyla çalışmakta ve bu doğrultuda hizmetlerin aksamaması için de personel alımı gerçekleştirme kararı almıştır. Sadece Kars ili merkezinde değil aşağıda saymış olduğumuz ilçeler ve taşra bölgesi için de memur alımı, işçi alımı gerçekleştirilecektir.  • Akyaka
  • Arpaçay
  • Digor
  • Kağızman
  • Sarıkamış
  • Selim
  • Susuz

Kars Belediyesi tarafından yapılmış olan açıklama, Kars ili ve ilçelerinde iş bekleyen binlerce vatandaşı sevindirmiş durumda. Üstelik ilanlar hakkında detaylar da yavaş yavaş belli olmaya başlandı. İlanlarda ilkokul mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabileceği çok sayıda kadro ve pozisyon bulunurken, çoğu kadro için de KPSS şartı aranmıyor. Şoför, temizlik işçisi, işçi, memur, mühendis, güvenlik görevlisi, zabıta, itfaiye eri gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirilecek. Kars Belediyesi iş başvurusu hakkında detaylarından haberimiz devamında bahsettik. Aynı zamanda aşağıdan da Kars ili ve ilçelerinde verilmiş son dakika güncel kamu iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Kars Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Kars İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Kars Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Kars Belediyesi iş ilanları kademe kademe yayınlanacak olup, sonucunda çok sayıda personel sözleşmeli olarak kadroya alınacak. Ancak ilanlar henüz yayınlanmaya başlanmadı. İlanlar yayınlandığı an iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgiler ve diğer ilan detaylarının tümü www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanları kaçırmamak için bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. Bunun dışında Kars Belediyesi bünyesinde yer alan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden harici olan başka bir Kars Belediyesi iş başvurusu formu ise bulunmamaktadır. Aksini iddia eden web adreslerine veya kişilere itimat göstermemeniz rica olunur.

  • Adres : Yusufpaşa Mah. Karadağ Cad. No:19 Merkez/KARS
  • Telefon : 0474 223 21 52-53-54


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.