Çorum ilimizde yer almakta olan Kargı Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. Kargı Belediyesi ilan kapsamında kasap alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 3 kasap istihdam edilecektir. Adaylar ilana 10 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Kargı Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren başvurularını gerçekleştirebilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir.Adaylar ilana şahsen başvuru yapacaklardır. Posta veya diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Kargı Belediyesi Başkanlığına yapılacaktır. Adaylarda başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Et ve et ürünleri işletme ustalık belgesi
  • Kurban kesim belgesi
  • Görevini yapabilir sağlık raporu
  • Kargı ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak
  • Kimlik fotokopisi
  • Dilekçe

Adayların ayrıca askerliğini yapmış olmaları da aranan başvuru şartları arasında yer almaktadır.

İrtibat Kişisi : Zeki Şen

E-posta Adresi : [email protected]

Bu yazımızda Kargı Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Kargı Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.