Kardökmak A.Ş., 1967 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük makine ve döküm fabrikalarını bünyesinde barındıran lider bir kuruluştur. Kardemir bünyesinde faaliyet gösteren şirket döküm fabrikaları ve makine fabrikaları olmak üzere iki bölüme ayrılmaktadır. Yüksek döküm ve mekanik işleme kapasitesi ile alanında ülkemizin en büyük şirketleri arasında yer almaktadır. Kardökmak A.Ş. bünyesinde çok sayıda çalışan istihdam edilmektedir ve şirket bunlara ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kardökmak A.Ş. tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kardökmak A.Ş. İş İlanları 2023

Kardökmak; gübre fabrikaları, kağıt sanayi, alçı fabrikaları, bakır işletmeleri, döner fırınlı tesisleri, demir çelik fabrikaları ve enerji satralleri gibi çok sayıda sektöre parça temini gerçekleştirmektedir. Ülkemizdeki en büyük tonajlı döküm ve talaşlı imalat kapasitesine sahip şirket ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmaya devam etmektedir. 30’u aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren şirket ülkemizin en büyük sanayi kuruluşları arasında bulunmaktadır. Kardökmak aynı zamanda Bulgaristan’da da bir fabrika kurmuştur. Şirket mevcut fabrikalarına ve yeni açacak olduğu üretim tesislerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Karabük İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kardökmak A.Ş. tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; iş güvenliği uzmanı, ocakçı, formen, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, satınalma uzmanı, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Kardökmak A.Ş. İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kardökmak Kardemir Döküm yeni işe alacağı personelleri öncelikle daha önce kendi bünyesinde iş başvurusu yapmış kişiler arasından seçmektedir. Sizler de özgeçmişinizi kuruma göndererek bu kişiler arasında yer alabilirsiniz. Bunun için ik@kardokmak.com.tr mail adresine CV’nizi iletmeniz ve başvuru yapmak istediğiniz pozisyonu göndermeniz yeterlidir. Akabinde kurumun insan kaynakları başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır. Bu yazımızda Kardökmak iş ilanları ve iş başvuru formu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KARDÖKMAK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kardökmak konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kardökmak duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.