Kardemir, temeli 1937 yılında atılmış olan ülkemizin ilk entegre demir çelik fabrikasıdır. Kardemir fabrikasında pik, blum, kütük, nervürlü inşaat çeliği, profil, köşebent, maden direği, her türlü ray, kok ve kok gibi ürünler üretilmektedir. Kardemir faaliyetlerinin aksamadan sürmesi ve büyüme hedefleri doğrultusunda her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kardemir tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Kardemir Demir Çelik Fabrikası İş İlanları 2020

Ülkemizin en eski fabrikalarından bir tanesi olan Karabük Demir Çelik Fabrikaları, 1995 yılında yapılan özelleştirmenin ardından Kardemir adını almıştır. Kardemir uzun mamulde cevhere dayalı üretim yapan ilk entegre demir çelik fabrikasıdır. Kardemir büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Karabük İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kardemir tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mühendis, tekniker, teknisyen, engelli personel, eski hükümlü işçi, vasıflı vasıfsız fabrika işçisi, stajyer, iş güvenliği uzmanı, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kardemir Demir Çelik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kardemir Demir Çelik bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından İŞKUR işbirliği ile değerlendirilecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Kardemir Demir Çelik bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Kardemir Demir Çelik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kardemir Demir Çelik İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KARDEMİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kardemir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kardemir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.