Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş, veya bilinen kısa adı ile Kardemir, ülkemizin ilk entegre demir çelik fabrikasıdır. Temelleri Mustafa Kemal Atatürk’ün, ulusal sanayileşme hamlelerinin gereği olarak 1937 yılında temelleri atılmıştır. İlk Türk Demiri ise 1939 yılında yine bu fabrikada üretilmiştir. Karabük ilimizde bulunan Kardemir, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük 50 sanayi kuruluşundan bir tanesi haline gelmiştir. Katma değeri yüksek ürünler üreten, ülkemiz kalkınmasına ve ihracatına büyük katkı sağlayan Kardemir bünyesinde 5 binden fazla doğrudan kişi istihdam edilmektedir. Şirket bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kardemir Demir Çelik tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kardemir İş İlanları 2022

Kurulduğundan bu yana ülkemizin dört bir noktasında; tersane, liman, baraj, petrokimya tesisi, köprü, spor salonu ve endüstriyel tesislerin proje ve imalatları yine Kardemir tarafından gerçekleştirilmiştir. Alanında nitelikli iş gücü oluşmasına katkı sunan Kardemir, günümüzde büyümesini aralıksız sürdürmekte ve her sene milyonlarca dolar net kazanç elde etmektedir. Yılda 2 milyon tonu geçen üretime imza atan Kardemir bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yine şirket bünyesindeki bağlı ortakları ve iştirakleri aşağıdan görebilirsiniz.Karabük İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kardemir Demir Çelik Fabrikası tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, makine mühendisi, vasıfsız fabrika işçisi, hemşire, kalite kontrol mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, makine bakım mühendisi, iş güvenliği uzmanı, kimyager, stajyer, formen, teknik ressam, iş makinaları operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

Kardemir İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kardemir bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için başvurularınızı aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfası sayesinde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından kayıt olmalı ve akabinde özgeçmişinizi kuruma iletmelisiniz. Yapacak olduğunuz başvurular insan kaynakları tarafından saklanacak ve başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı oluşması durumunda değerlendirilmeye alınacaktır. Bu yazımızda Kardemir iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kardemir İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KARDEMİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kardemir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kardemir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.