Karayolları Genel Müdürlüğü Çok Sayıda Personel Alacak !

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, karayollarının geleceği ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Arslan önümüzdeki dönemde 170 milyon liralık iş makinesi alımı yapılacağını ve 2017 ile 2018 yıllarında da bu alımların devam edeceğini belirtti. Ayrıca 2016 yılı içerisinde karayolları bünyesine 1.280 personel alımı gerçekleştirileceğini açıkladı.

Bakanlık olarak ekip ruhuyla hareket ettiklerini belirten Arslan, önümüzdeki dönemde bu ruhla daha önemli işlere imza atacaklarını belirtti. Sendikaların, işçilerin haklarını korumalarının yanı sıra devleti ve milleti kalkındırmak adına da çaba sarf ettiğini belirten Arslan, bu konuda sendikalara teşekkürlerini iletti.Karayolları Genel Müdürlüğü personel alımı ile ilgili ilan yayınlandığı zaman detayları www.devlette.com adresimiz üzerinden anında ulaşabileceksiniz.  Başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgilerden ve diğer ilan detaylarından öncelikle haberdar olmak için aşağıda bulunan sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara ulaşmak için KGM İş İlanları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.