Sakarya ilimizde yer alan Karasu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Karasu Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında Jeodezi Ve Fotogrametri/Harita/Geomatik Mühendisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 16 Ekim 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Karasu Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep geçici işçi statüsünde olup başvuracak adayların Üniversitelerin Lisans Programlarında yer alan Jeodezi ve HaritacılıkHarita Mühendisliği ve Geomatik Mühendisliği Bölümlerinin birinden mezunu olma zorunluluğu vardır.Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP3 puan türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde en yakın İl/Şube Müdürlüğümüzden/Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Müracaat eden adaylar içerisinden belirtilen KPSS puan türünde en yüksek puandan başlayarak talep sayısının katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ile işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları talebe işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemindeki kayıtlı adresler dikkate alınacak olup Karasu İlesi dışında ikamet edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Mimarlık Fakültesi,Mühendislik-Mimarlık FakültesiJeodezi ve HaritacılıkLisans
Mühendislik FakültesiHarita MühendisliğiLisans
Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı FakültesiGeomatik MühendisliğiLisans
Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP360

Çalışma Adresi : İNCİLLİ MAH. CUMHURİYET CAD. NO:11 54500 KARASU SAKARYA / TÜRKİYE

Bu yazımızda Karasu Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Karasu Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.