Karaman Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Karaman, İç Anadolu Bölgesi içinde yer alan bir ilimizdir. Orta Anadolu’nun gelişebilmesi için 1989 yılında Konya ilinden ayrılarak il olmuştur. Karaman, Anadolu’da Türkçe’nin Karamanoğlu Mehmet Bet tarafından resmi dil ilan edildiği yerdir. Karaman ilinin günümüz itibariyle 250 bini aşkın bir nüfusu bulunmaktadır. Karaman Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre 2023 yılı içerisinde belediyesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapılacağı açıklanmıştır. Karaman Belediyesi açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ile iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Karaman, yazımızın başında da belirttiğimiz üzere Orta Anadolunun gelişebilmesi için kurulmuş bir şehirdir. Kurulduğu günden bu yana gelişmesini devamlı olarak sürdüren Karaman ili, İç Anadolu Bölgesinde ekonominin başkentlerinden bir tanesi olabilmek için çalışmalarına son hızıyla devam etmektedir. Bu bağlamda 201 yılında yapılması öngürülmüş çok sayıda proje Karaman halkı ile yakın zamanda buluşturulacak. Özellikle şehir planlamasında ve altyapı çalışmalarında önemli adımlar atılacak. Karaman Belediyesi tarafından üzerinde özenle durulan bir diğer konuda şehirdeki işsizlik rakamları.Karaman Belediyesi politikası gereği geldiği günden bu yana işsizlik rakamlarının düşürülebilmesi için çok sayıda çalışmaya imza attı. Yeni yapılan bir anlaşma gereği İŞKUR ile Karaman Belediyesi bu bağlamda birlikte çalışma kararı aldı. Karaman ili ve aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde çok sayıda personel alımı, memur alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek.

  • Ayrancı
  • Başyayla
  • Ermenek
  • Kazımkarabekir
  • Sarıveliler

Karaman Belediyesi tarafından yayınlanacak iş ilanlarında ilkokul mezunu, lise mezunu ve yüksek öğretim mezunu kişilerin başvuruda bulunabileceği çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, insan kaynakları departmanı, zabıta müdürlüğü, itfaiye müdürlüğü, kültür müdürlüğü, mezarlıklar müdürlüğü ve çeşitli müdürlüklerine personel alımı gerçekleştirilecek. Bu ilanlarda şoför, sekreter, büro görevlisi, öğretmen, mühendis, mimar, denetçi, temizlik işçisi gibi sayısız kadro ve pozisyonda alımlar yapılacak. Bu iş ilanlarına nasıl başvuru yapabileceğimizi yazımızın devamında anlattık. Aşağıda da Karaman ili ve ilçeleri için verilmiş son kamu iş ilanlarını görebilirsiniz.

Karaman Belediyesi İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Karaman İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Karaman Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Karaman Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda memur alımı, işçi alımı, eleman alımı ve personel alımı ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. İlanların yakın zaman içerisinde yayınlanması bekleniyor. İlanlar yayınlandığı anda başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan detayları yine sitemiz www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanları kaçırmamak için tek yapmanız gereken ise sosyal ağlardan bizleri takip etmektedir. Bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de Karaman Belediyesine iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için özgeçmişiniz ile beraber belediye binası içinde yer alan insan kaynakları departmanına gitmeniz yeterlidir. Fakat buraya yapacağınız başvurular da sadece ilanlar yayınlandığı zaman değerlendirilmeye alınacaktır. Bu sebepten dolayı çoğu durumda “Herhangi bir personel alımı yoktur.” denilerek geri çevrilebilirsiniz. Bu duruma düşmemek ve zamanınızı boşa harcamamak için ilanların yayınlanmasını beklemenizi önermekteyiz. Karaman Belediyesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KARAMAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, karaman konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan karaman duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.