Adana ilimizde bulunan Karaisalı Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Karaisalı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 30 Ocak 2023 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Karaisalı Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2023

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • En az ön lisans mezunu olmak
  • Karaisalı ilçesi ve mahallelerinde ikamet etmek
  • İyi derecede İngilizce bilmek

Başvuru için gerekli belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Sabıka kaydı
  • İkametgah
  • Kimlik fotokopisi
  • Aile nüfus kaydı
  • Eş ve çocuk kimlik fotokopisi
  • Diploma fotokopisi

Başvuru adresi : Karaisalı Belediyesi

İrtibat Kişisi : Kenan Küçük 0533 357 22 47

E-posta Adresi : info@karaisali.bel.tr

Bu yazımızda Karaisalı Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı başvuru bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.