Karabük Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Karabük, Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan bir ilimizdir. Karabük, 1937 yılına kadar, Safranbolu’ya bağlı bir mahalle konumundaydı. Daha sonra kömür yataklarına yakın olmasından dolayı, burada demir çelik fabrikası kurulması kararı alındı. 1937 yılında Atatürk’ün emri ile de Karabük Demir Çelik Fabrikası’nın temelleri atıldı. 1995 yılında da Karabük ülkemizin 78. İli oldu.  Bugün ülkemizin en büyük demir çelik firmalarının kuruluş yeri Karabük’tür. Ayrıca ülkemizin en büyük sanayi kuruluşlarından bir tanesi olan Kardemir de Karabük ilimizde bulunmaktadır. 2023 yılı rakamları ile Karabük 250 bini aşkın bir nüfusa sahiptir. Karabük Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre belediye bünyesinde çok sayıda eleman açığı olduğu belirtilmiştir. Bu açıkları kapatmak adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapılacaktır. Karabük Belediyesi personel alımı ilanlarına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda ülkemizde yaşanan ekonomik durgunluklar Karabük ilimizi de etkiledi. Şehirde işsizlik oranlarında artış gözlemlendi. Bu bağlamda İŞKUR ile Karabük Belediyesi, işsizlik rakamlarını azaltmak adına çeşitli çalışmalara imza attılar. Bu çalışmalardan bir tanesi de Karabük Belediyesi bünyesine yapılacak olan çok sayıda personel alımıdır. Karabük Belediyesi sadece merkez ilçelerde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde ve taşra bölgesinde de çok sayıda memur alımı gerçekleştirecektir.  • Eflani
  • Eskipazar
  • Ovacık
  • Safranbolu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Yenice

Karabük Belediyesi bünyesine çok sayıda ilkokul mezunu ve lise mezunu işçi alımı da gerçekleştirilecektir. Bu kişilerden bazıları sözleşmeli olarak istihdam edilecekken, bazıları da kadrolu olarak işe alınacaklardır. İlanlarda sekreter, şoför, aşçı, temizlik işçisi, mimar, mühendis, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapacağınızı yazımızın devamında anlattık. Aşağıda da son dönemde Karabük ilinde verilmiş olan kamu iş ilanlarını görebilirsiniz.

Karabük Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Karabük İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Karabük Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Karabük Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan çok sayıda memur alımı, eleman alımı, işçi alımı ilanları henüz yayınlanmadı. Ancak ilanlar kısa zaman içerisinde yayınlanacak ve başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm ilan detayları www.devlette.com üzerinde yer alacak. Bu ilanların yayınlanmasını beklemek istemeyenler ise bireysel olarak iş başvurusu yapabilmektedirler. Bunun için belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına giderek özgeçmişinizi bırakabilirsiniz. Fakat buraya yapacağınız iş başvurusu çoğu durumda “Herhangi bir personel alımı ilanı bulunmamaktadır.” denilerek geriye çevrilebilir. Bunun nedeni yapılan iş başvurularının çokluğu yüzündendir. Bu sebepten bireysel olarak iş başvurusu yapmak yerine, iş ilanlarının yayınlanmasını beklemenizi önermekteyiz. İlanlar yayınlandığında tüm detaylar sitemiz üzerinde yer alacaktır. Karabük Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

  • Adres: Bayır, Menderes Cd. No:4, 78100 Merkez/Karabük Merkez/Karabük
  • Telefon: (0370) 413 09 00


DİĞER KARABÜK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, karabük konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan karabük duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.