Kapıkule ülkemizde en yoğun olarak kullanılan Türkiye ile Bulgaristan’ı birbirine bağlayan sınır kapısıdır. En işlek sınır kapısı olmasının sebebi Avrupa’ya yapılan ithalat, ihracat yükünün çoğunu taşımasıdır.  Aynı zamanda sadece ülkemizin değil dünyanın da en büyük ikinci sınır kapısı olma özelliğini taşımaktadır.  2005 yılında TOBB tarafından yap-işlet modeliyle tamamen yenilenmiş ve canlı kamera izleme gibi özellikler de Kapıkule Sınır Kapısı’na eklenmiştir. Anlık olarak sınır kapısı giriş ve çıkışlarında yaşanan yoğunlukları ve son durum net ve canlı olarak görebilmeniz mümkün kılınmıştır. Sayfamızın en altında Kapıkule yolcularına açılmış ortak bir online chat ekranı bulunmaktadır bu bölüme hızlı şekilde giriş yapıp diğer yolcularla sohbet edebilirsiniz.

KAPIKULE SINIR KAPISI CANLI İZLE

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet vermekte olan Kapıkule Sınır Kapısı’ndan her gün binlerce araç geçiş yapmaktadır. Yoğun olarak kullanılmasından dolayı ise ara ara oldukça uzun tır kuyruklarıyla karşılaşmak mümkündür. Bu sebepten ötürü sınır kapısına gitmeden önce Kapıkule Sınır Kapısı canlı izleme kameraları ile anlık olarak son durumu ve yoğunluk durumlarını takip etmek beklemek istemeyen vatandaşlar için önem arz etmektedir. Yazımızın devamında her 30 saniyede bir güncellenen kamera kayıtları ile yoğunluk durumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz.KAPIKULE SINIR KAPISI YOLCU GİRİŞ

Kapıkule yolcu girişi polis ve gümrük peronları öncesinde bulunmaktadır. Yolcu giriş bölümünde yaşanan yoğunluk durumu aşağıda bulunan her 30 saniyede bir yenilenen kamera görüntüsü ile canlı olarak takip edebilirsiniz. Kamera kayıtları Trakya Gümrük ve Ticaret Müdürlüğü bünyesi tarafından sağlanmakta olup, anlık olarak www.devlette.com adresine verilmektedir.

Güncelleme : Kamera sisteminde güncelleme yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sorun düzeltilerek tekrar yayın başlayacaktır. İlgililere duyurulur.

KAPIKULE SINIR KAPISI ÇIKIŞ PERONLARI CANLI İZLE

Kapıkule Sınır Kapısı 6 farklı mobese kamerası ile 7/24 canlı olarak izlenebilmektedir.  Yolcu çıkış peronlarında yaşanan yoğunluk, tır kuyruğu gibi son dakika haberleri hakkında canlı mobesa sistemi ile bizzat bilgi almak için aşağıda bulunan kamera kayıtlarına göz atabilir ve son dakika olarak takip edebilirsiniz. Aşağıda bulunan araç sayesine aynı zamanda tır parkını da görebilirsiniz.
Kapıkule sınır kapısı çıkış peronları canlı kamera izle

KAPIKULE SINIR KAPISI GİRİŞ – ÇIKIŞ ( TÜRKİYE TARAFI ) CANLI İZLE

Toplam 6 kameradan bir tanesi Türkiye tarafından yayın yapmakta olan giriş – çıkış mobese kamerasıdır. Bunu aşağıdan canlı olarak takip edebilirsiniz. Unutmayın yayın 30 saniyede bir kendisi otomatik olarak yenilemektedir.

Kapıkule çıkış tarafı

 KAPIKULE SINIR KAPISI GİRİŞ – ÇIKIŞ 2 ( TÜRKİYE TARAFI ) CANLI İZLE

Kapıkule Sınır Kapısı sadece ülkemizin değil Dünya’nın en büyük gümrüklerinden bir tanesi olması sebebiyle yağmurlar ya da yoğunluk sebebiyle sık sık Kapıkule kapandı haberleri çıkmaktadır. Bu yoğun anlara ve trafiğe denk gelmemek için yola çıkmadan önce evraklarınızın eksiksiz olmasına özen gösterdikten sonra uydu görüntüleri ile anlık olarak canlı takip etmenizde fayda var. Aşağıda giriş – çıkış bölgesini yukarıdaki kameradan farklı bir bakış açışıyla gösteren mobese görüntüleri yer almaktadır.

Kapıkule sınır kapısı giriş çıkış canlı kamera izle

KAPIKULE SINIR KAPISI TIR GİRİŞ – ÇIKIŞI ( BULGAR TARAFI ) CANLI İZLE

Tır giriş – çıkışlarının yapıldığı bölüm Bulgaristan ( Bulgaria ) tarafından yayın yapmakta olan mobesa kameraları ile anlık olarak görüntülenmektedir. Bu yayına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Kapıkule sınır kapısı bulgar tarafı canlı kamera izle

 KAPIKULE SINIR KAPISI EDİRNE YOLU CANLI İZLE

Edirne – Kapıkule Gümrük yolu yoğun olarak kullanılmasından dolayı sık sık trafik kazalarına rastlanmakta ve yol tıkanmakta , geçişler aksamaktadır. Bu aşağıda bulunan Kapıkule Gümrük live cam ile anlık olarak da bu yolu canlı izleyebilmeniz mümkündür.

Kapıkule sınır kapısı edirne yolu canlı kamera izle

KAPIKULE GÜMRÜK KAPISI HAKKINDA BİLGİ

Kapıkule Gümrük 41.717033 enlem ve 26.353287 boylamda yer almaktadır, Edirne il sınırı içerisinde yer almaktadır. En büyük sınır kapıları arasında yer aldığı için Edirne ili oldukça fazla bir yoğunluk yaşamaktadır. Yukarıda gurbetçilerimize, turistlere, alın teriyle para kazanan tır şoförlerimiz için yoğunluk durumlarını göstermek amacıyla canlı mobesa görüntülerini yayınlamaktayız.  Herhangi bir sorun ya da bilgi edinme amacıyla sınır kapısı iletişim bilgileri de aşağıda verilmiştir. Anlık kaza ya da bir sorun gördüğünüzde veya düşüncelerinizi paylaşmak için yorum bölümünü kullanabilirsiniz. www.devlette.com olarak hayırlı yolculuklar dileriz. Allah kazasız belasız yolculuk yapmanıza nasip etsin.

KAPIKULE SINIR KAPISI İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON NUMARASI : 90 (284) 215 21 50 Dahili : 4000
FAX : 90 (284) 238 24 48
WEB : http://trakya.gtb.gov.tr
ADRES : Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Kapıkule / EDİRNE

Kapıkule’den canlı görüntüler , haberler hakkında son durumu hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Капъкуле живо поток часовник

Одрин в България с най-голям граничния пункт свързва страната ни Капитан Андреево митническите живеят преглед на изображения, MoBeSe изображения и последните развития по отношение на входно-изходна пътна, можете да прочетете статията ни за новини.

Капъкуле нашата страна с най-силно използван е свързваща Турция-България граница. Причината е най-натоварените гранични пунктове вноса в Европа се движи повечето от неговите експортни стоки. В същото време само носи славата на втория по големина граничен пункт в света не е нашата страна. Създадено от TOBB съдействие напълно реновиран през 2005 година и разполага с модела също е добавен към граничния пункт Капитан Андреево, като наблюдение на живо камера. Intensity опит в моментен запис на границите и излизане, и можете да видите последната ситуация е станало възможно ясни и живи


DİĞER KAPIKULE SINIR KAPISI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kapıkule sınır kapısı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kapıkule sınır kapısı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.