Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan neticesinde kamuya toplamda 1818 ( bin sekiz yüz onsekiz ) memur alımı yapılacağı belirtildi. Kadroların tamamı uzman yardımcısı alımı şeklinde olacağı ilanda duyuruldu. Toplamda yapılacak olan 1818 uzman yardımcısı alımı Gelir İdaresi Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Kamu İhale Kurumu bünyesinde gerçekleştirilecek.

Gelir İdaresi Başkanlığı, Kamu İhale Kurumu yazılı ve sözlü sınavla, İçişleri Bakanlığı ise sadece sözlü sınavla çeşitli birimlerde görevlendirilmek üzere toplamında 1818 Uzman Yardımcısı alımı yapacak.Gelir İdaresi Başkanlığı 1750 Gelir Uzman Yardımcısı Alımı için TIKLAYIN

İçişleri Bakanlığı 50 İl Planlama Uzman Yardımcısı Alımı için TIKLAYIN

Kamu İhale Kurumu 18 İhale Uzman Yardımcısı Alımı için TIKLAYIN

Yapılacak olan memur alımı sayısı tamı tamına 1818. İlanlara ulaştığınızda başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri ile yazılı ve sözlü sınav detaylarına ulaşabilirsiniz.


DİĞER MEMUR ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, memur alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan memur alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.