Kale Kilit, temelleri 1953 yılında Sadık Özgür tarafından atılmış olan bir şirkettir. Ülkemizde ilk yerli kilit imalatını, ilk kasa kilidi üretimini, ilk bilyalı bareli, ilk çok noktadan kilit sistemi, ilk monoblok çelik kapı kilidi, ilk kancalı kilidi gibi birçok ilki başarmış bir firmadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana istikrarlı büyümesini sürdüren şirket günümüzde kilit denine akla gelen ilk isim olmayı başarmıştır. Kale Endüstri Holding kuruluşlarından birisi olan Kale Kilit, ülkemizde kilit ihraç etmeyi başarmış olan ilk şirkettir ve ülkemizde en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Günümüzde ihracat gerçekleştirdiği ülkelerin sayısı 100’ü geçmektedir. Bu istikrarlı büyümeyi sürdürmek isteyen firma bünyesine ihtiyaçları kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kale Kilit tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kale Kilit İş İlanları 2023

Kale Kilit, Ar-Ge’ye oldukça önem veren yenilikçi bir firmadır. Bu sayede de kilit sistemleri denince her alanda hizmet vermeyi başarmıştır. Şirket günde 150 bin adet kilit ve 80 bin adet silindir üretim kapasitesine sahiptir. Kale Kilit üretim tesislerini 2016 yılında tek çatı altında toplamıştır. Artık Çerkezköy Kale Kilit Fabrikası bünyesinde üretim gerçekleştirilmektedir. Bu fabrika sadece ülkemizin değil dünyanın alanında en büyük fabrikalarından bir tanesi olma özelliğini taşımaktadır. Kale Kilit fabrikasına ve satış noktalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Anadolu Birlik Holding İş İlanları İçin TIKLAYIN

Kale Kilit bünyesinde yayınlanmış veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; bölge satış uzmanı, satış yöneticisi, elektromekanik test uzmanı, proje yönetimi uzmanı, distribütör satış uzmanı, pazarlama uzmanı, yedek parça depo uzmanı, backoffice yetkilisi, ihracat operasyon uzmanı, vasıfsız fabrika işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

Kale Kilit İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kale Kilit ihtiyaçları kapsamında düzenli aralıklarla çok sayıda yeni personel alımı gerçekleştiriyor. Sizde bu iş ilanlarına başvuru yapmak ve Kale Kilit bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için yazımız sonunda verdiğimiz iş başvuru formu sayfasına giriş yapabilirsiniz. Buradan “Açık Pozisyonlar” kısmına tıkladığınızda güncel olarak şirket tarafından yayınlanmış olan ilanları görebilirsiniz. Başvurularınız kurumun insan kaynakları tarafından detaylı olarak değerlendirilecektir. Bu yazımızda Kale Kilit iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kale Kilit İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.