Kahve Dünyası, ilk olarak İstanbul ilimizde Eminönü semtinde şubesini açan bir kahve markasıdır. Kahve Dünyası kurulmuş olduğu günden bu yana hızlı bir büyüme eğrisine girmiş ve günümüzde ülkemiz genelinde, İngiltere, Romanya, Kuveyt, Suudi Arabistan gibi ülkelerde toplam 170’i aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Kahve Dünyası büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, bu kapsamda da faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kahve Dünyası tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunmaktadır.

Kahve Dünyası İş İlanları 2023

Kahve Dünyası şubelerinde tamamen kendi üretimi olan ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Altınmarka Grubu bünyesi altında yer almakta olan şirket, Hadımköy gibi mevkilerde tesislere sahiptir. Kahve Dünyası büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Kahve Dünyası tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; servis personeli, barista, mağaza sorumlusu, kasa satış çalışanı, ekmek üretim çalışanı, vardiya şefi, pasta ustası, ekmek ustası, depo personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri part time ve full time kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kahve Dünyası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kahve Dünyası bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından sayfa sonunda yer alan “Başvuru Yap” kısmına tıkladığınızda şirket bünyesindeki açık iş pozisyonları ile bu ilanlara ait başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere erişebileceksiniz. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Kahve Dünyası gibi zincir bir kahve markasında çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Kahve Dünyası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kahve Dünyası İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KAHVE DÜNYASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kahve dünyası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kahve dünyası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.