Ülkemizde kamu hastanelerinde doluluk oranı günden güne artmaktadır. Şehir hastaneleri projesi de bu doluluk oranlarını azaltmak ve kişilerin sağlık hizmetlerine daha rahat ve daha ucuz bir şekilde erişebilmelerini sağlamak maksadıyla ortaya çıkmıştır. Birçok ilimizde son teknolojiler kullanarak şehir hastaneleri yapılmış ve faaliyete geçmiştir. Bu hastanelerden bir tanesi de Kahramanmaraş ilimizde yapılmıştır. Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi; 1040 yatak kapasitesi, 210 polikliniği, 25 ameliyat odası ile ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesidir. Faaliyete geçtiği günden bu yana milyonlarca vatandaşımızın ziyaret ettiği Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi, faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir. Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi bunun yanında çok sayıda kişinin istihdam edilmesi açısından da önemli bir projedir. Hastane bünyesinde çok sayıda kişi istihdam ediliyorken, bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Kahramanmaraş Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kahramanmaraş Şehir Hastanesi İş İlanları 2019

Necip Fazıl Şehir hastanesi, sağlıklı ve mutlu bir hayat için, hasta memnuyeti odaklı, sağlık bakanlığı kalite standartlarına uygun hizmet vermeye devam etmektedir. Kahramanmaraş il merkezinde yer alan hastane teknolojik imkanları ile Kahramanmaraş ilimizde sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırmayı başarmıştır. Kahramanmaraş Şehir Hastanesi bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.Kahramanmaraş İline Ait Diğer İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kahramanmaraş Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; acil tıp teknisyen, biyolog, hemşire, att, özel güvenlik görevlisi, şoför, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, hasta bakıcı, temizlik personeli, ÖGG, laborant, ameliyat hemşiresi, fizyoterapist, diyetisyen, hasta kabul elemanı, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Kahramanmaraş Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kahramanmaraş Şehir Hastanesi açıldığında eksik kadroların birçoğu kapanan çevre hastanelerden tamamlanmıştır. Geriye kalan kadrolara ise İŞKUR üzerinden alımlar gerçekleştirilmiştir. Yine hastane bünyesine personel açığı bulunduğunda İŞKUR üzerinden ilanlar yayınlanır. Adaylar İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden veya iskur.gov.tr adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Harici olarak İnternet üzerinden başvuru yapabileceğiniz bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bu yazımızda Kahramanmaraş Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KAHRAMANMARAŞ ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kahramanmaraş şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kahramanmaraş şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.