Şehir hastaneleri ülkemizde sağlık kalitesini yükseltmek ve daha ucuz ve hatta ücretsiz bir şekilde vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden faydalanabilmeleri adına oluşturulmuş bir projedir. Bu proje kapsamında şehir hastanelerinden bir tanesi ise Kahramanmaraş ilimizde yapılmış ve faaliyete alınmıştır. Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi; Kahramanmaraş Devlet Hastanesi, Yenişehir Devlet Hastanesi ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin Sağlık Bakanlığı tarafından alınan bir karar neticesinde birleştirilmesi ile faaliyetlerine başlamıştır. Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi; 1040 yataklı, 210 poliklinik, 25 ameliyathane, 178 yoğum bakım ünitesi, 35 yataklı hemodiyaliz ünitesi, çok sayıda laboratuvar, yanık tedavi ünitesine sahip dev bir sağlık kompleksidir. Ülkemizin en büyük hastanelerinden bir tanesidir. Her gün binlerce vatandaşımız tanı ve tedavi için şehir hastanesini ziyaret etmektedir.

Tabi bu denli büyük bir hastanede çalışan sayısı da bir hayli fazladır ve hastane bünyesine her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi’ne gerek Kahramanmaraş ilinden gerekse çevre illerden her sene milyonlarca vatandaşımız tarafından ziyaret edilmektedir. Teknolojik ekipmanlar ve deneyimli kadrosu sebebi ile en zorlu ameliyatlar bile başarı ile gerçekleştirilmektedir. Ülkemizin en kapsamlı hastanelerinden bir tanesi olan Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi’ne çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.

Kahramanmaraş İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, hemşire, ATT, hasta bakıcı, temizlik personeli, aşçı, engelli personel, doktor, diyetisyen, tekniker, teknisyen, mühendis, sağlıkçı, ambulans şoförü, fizyoterapist gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi kamuya ait bir sağlık kurumudur. Burada çalışma fırsatı elde etmek için Kamu Personeli Seçme Sınavı yani KPSS’ye girmeniz gerekmektedir. Akabinde de Sağlık Bakanlığı bünyesinde başvurunuz yapılmalıdır. Ancak bunun dışında KPSS’siz de açıktan atamalar gerçekleştirilebilmektedir. Çeşitli kadro ve pozisyonlar için İŞKUR üzerinde ilanlar yayınlanmakta ve yeni alımlar gerçekleştirilmektedir. Buralara da başvuru yaparak kurum bünyesinde çalışma fırsatı elde edebilirsiniz. Bunun dışında başka bir iş başvuru formu ya da insan kaynakları sayfası ise bulunmamaktadır. Bu yazımızda Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KAHRAMANMARAŞ ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kahramanmaraş şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kahramanmaraş şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.