Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Kahramanmaraş, yani halk arasında bilinen adıyla Maraş ülkemizin en kalabalık illeri arasında yer almaktadır. 2023 yılında elde edilen verilere göre nüfusu 1 milyon 100 bini geçmiştir. 2012 yılında çıkarılan kanun ile büyükşehir belediyesi olma unvanını kazanmıştır. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi ise uzun süredir Fatih Mehmet Erkoç tarafından yürütülmektedir. Bizzat belediye başkanı tarafından yapılan açıklamada Kahramanmaraş Belediyesi bünyesinde çok sayıda eleman açığı bulunduğunu ve bu eleman açıkları için personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacağını açıkladı. Kahramanmaraş iş ilanları hakkında iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin en önemli kentlerinden birisi olan Kahramanmaraş, aynı zamanda belediyecilik anlamında da oldukça başarılı işler yürütmektedir. Son yapılan ölçümlerde Kahramanmaraş ilimizin ülkemiz elektriğinin yüzde 15’ini karşıladığı ölçülmüştür. Belediyecilik anlamında oldukça başarılı olan Maraş, temiz caddeleri ve sakin şehir hayatı ile bizlere göz kırpmaktadır. Kahramanmaraş Belediyesi bu sükun ortamını koruyabilmek, belediyecilik faaliyetlerinin aksamaması amacıyla işçi ve memur açığı olan kadrolara çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Kahramanmaraş Belediyesi personel alımları sadece merkezde değil aynı zamanda taşra bölgesinde ve aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde de yapılacak. • Afşin
 • Andırın
 • Çağlayancerit
 • Dulkadiroğlu
 • Ekinözü
 • Elbistan Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Göksün
 • Nurhak
 • Onikişubat
 • Pazarcık
 • Türkoğlu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanması planlanan iş ilanları henüz yayınlanmadı. Ancak ilanlar hakkında detaylar yavaş yavaş belli olmaya başlandı. Buna göre ilanlar kapsamında yüzlerce personel alımı gerçekleştirecek. İlanlar kademeli olarak yıl sonuna kadar yayınlanacak. İlanlarda ilkokul mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu kişilerin iş başvurusunda bulunabileceği kadro ve pozisyonlar yer alacak. En çok merak edilen konulardan bir tanesi ile KPSS şartı aranıp aranmayacağı. Edindiğimiz bilgilere göre kadroların birçoğunda KPSS şartı aranmıyor. Ayrıca Kahramanmaraş ili ve ilçelerinde verilmiş son kamu iş ilanlarına da aşağıdan ulaşabilir ve yazımızın sonundan belediyeye nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Kahramanmaraş İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 • Kahramanmaraş Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi İş İlanları İçin TIKLAYIN

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. Ancak yayınlandığı an iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi tüm detaylar www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Bu ilanlardan öncelikli olarak haberdar olmak istiyorsanız bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. Bunun dışında Kahramanmaraş Belediyesi bünyesinde bulunan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu yüzden iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Kahramanmaraş Belediye’sinin internet üzerinde online olarak iş başvurusu yapmanızı sağlayan bir başvuru formu veya adresi bulunmamaktadır. Bunun aksini iddia eden şahıs veya web adreslerine itimat etmemeniz önemle rica olunur.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.