JTİ, dünyanın en büyük tütün firmalarından bir tanesidir. Bünyesinde Camel, Winston, Monte Carlo, LD, Anadolu gibi ülkemizde en çok tüketilen sigara markalarını JTİ üretmektedir. JTİ büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, bu faaliyetleri aralıksız sürdürmek adına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. JTİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

JTİ İş İlanları 2023

JTI’ın İzmir ilimizde Torbalı ilçesindeki fabrikasında dünyaca ünlü markalar Türk tütünü kullanılarak üretilmektedir. Türkiye’den tütün ihraç eden ilk özel şirket olan JTI’ın Torbalı’daki fabrikasında üretilen ürünlerin yüzde 20’si yurt dışına ihraç edilmektedir. Fabrika bu özelliğiyle, JTI’ın önde gelen üretim üslerinden biri konumundadır. JTİ gerek fabrikasına gerekse diğer bölge müdürlüklerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.JTİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; servis operatörü, özel kanallar ve projeler sorumlusu, zincir mağazalar sorumlusu, ürün sevkiyat destek elemanı, bölge satış müdürü, sevkiyat elemanı, şoför gibi çok sayıda daimi kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvuru yapılır?

JTİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ülkemizde 24 bölgeye bağlı satış ekibiyle her yıl ülke çapında 33 milyon kilometre yol yaparak; 135.000’i aşkın perakendeciye, 14 milyondan fazla ziyarette bulunan JTI, Türkiye’nin lider tütün firmalarından biridir. JTİ bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartları hakkında detaylı bilgi alabilirler ve ilanlara anında iş başvurusunda bulunabilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen adaylar JTİ gibi ülkemizin en büyük sigara üreticilerinden birisinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda JTİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

JTİ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER JTİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, jti konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan jti duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.