İZSU Ne Zaman Personel, Memur, İşçi Alımı Yapacak?

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da kısa adı ile İZSU, su ve kanalizasyon hizmetlerinin yürütülmesi adına İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş olan bir kuruluştur. 1987 yılında kurulmuştur. İZSU, çevre ve insan sağlığı gözeterek, içme suyu ve atık su hizmetlerini etkin, verimli, kaliteli ve sürekli sunmak maksadıyla çalışmalarına tüm gücü ile devam etmektedir. İZSU tüm bu amaçlarını gerçekleştirebilmek adına çalışmalarına ara vermeksizin devam ederken, bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İZSU tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İZSU İş İlanları 2023

İZSU, su kaynaklarını korumak, atık suların doğaya dönüşü sağlamak, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmak maksadıyla çalışmalarını sürdürmektedir. İZSU Genel Müdürlüğü’nün son yıllarda bütçesi ciddi oranlarda arttırıldı. Bunun akabinde de ihtiyaçları sebebi ile Tire, Konak, Ödemiş gibi çok sayıda ilçede İZSU çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yaparak çalışan sayısını yüzde 25 arttırdı.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İZSU tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; daimi işçi, biyolog, özel güvenlik görevlisi, şoför, kimyager, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi, elektrikçi, operatör, çevre mühendisi, büro personeli, tekniker, teknisyen, veznedar, sayaç okuma personeli, sayaç açma kapama elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Yayınlanan ilanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki bundan sonra yayınlanacak ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır, ilanlar nasıl ve nereden takip edilir?

İZSU İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İZSU bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız kurum bünyesinde yayınlanan ilanları takip etmelidirler. Çünkü online olarak iş başvurusunda bulunabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Kurumca yayınlanan iş ilanları ise www.izsu.gov.tr adresi üzerinde ve İŞKUR adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Fakat buralarda yayınlanan iş ilanlarını aynı gün biz de devlette.com İnternet kariyer portalımızda yayınlamaktayız. Bu sebepten İZSU bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak için bizleri takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığında sosyal mecralardan gerekli duyuruları gerçekleştireceğiz. Bu yazımızda İZSU iş ilanları, iş başvuru dilekçe örneği, iş başvuru sorgulama ve takibi ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İZSU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izsu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izsu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.