İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adıyla İZSU, İzmir ilimizde vatandaşların temiz su ihtiyacını karşılamak ve atık suları uzaklaştırmak amacıyla kurulmuş olan bir kuruluştur. İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. İZSU faaliyetlerine ara vermeksizin devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İZSU tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İZSU İş İlanları 2020

Bilim ve teknoloji ile; su kaynaklarını koruyan, atık suların doğaya dönüşünü sağlayan, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakan, halkıyla bütünleşen lider kurum olmak amacıyla tüm gücüyle çalışan İZSU, bu faaliyetlerinin aksamadan sürmesi için de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İZSU tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, şoför, kimyager, sayaç okuma elemanı, sayaç açma kapama elemanı, büro görevlisi, veznedar, avukat, biyolog, elektrikçi, tekniker, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İZSU İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İZSU bünyesinde yayınlanan iş ilanları www.izsu.gov.tr resmi İnternet adresi üzerinde ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Ancak iş ilanları henüz yayınlanmadı. İlanlar yayınlandığında ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri detaylı olarak paylaşacağız. Harici olarak kurumun insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına iş ilanları yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanması beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda İZSU iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İZSU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izsu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izsu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.