İzmirgaz, İzmir ve Tire şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesinde doğalgaz dağıtımı ve mahalli gaz boru hattı şebekesi ile nakli faaliyetlerini yapmaya yetkili olan tek firmadır. Kolin A.Ş. bünyesinde bulunan şirketlerden bir tanesi olan İzmir Doğalgaz’da aynı zamanda İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de yüzde 10 ortaklığı bulunmaktadır. Doğal gaz hizmetlerini güvenli, çevreye ve insana değer katan bir anlayışla sunmak amacıyla faaliyetlerine aralıksız devam eden İzmirgaz, bünyesinde çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İzmirgaz tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İzmirgaz İş İlanları 2023

İzmir ülkemizde nüfus yoğunluğu açısından üçüncü büyük kentidir. Tarihi dokusu bulunan bu şehirde İzmirgaz doğalgaz altyapı çalışmalarını 2 sene gibi kısa bir sürede tamamlamayı başarmıştır. Binlerce kilometre hat döşeyerek, İzmir ilimizde en uzak noktalara bile ulaşmışlar ve burada yaşayan vatandaşlarımıza doğalgaz hizmeti sunmaktadırlar. İzmirgaz sektöründe öncü firmalardan bir tanesidir. Bünyesinde çok sayıda kişinin istihdam edildiği firma yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Karşıyaka, Konak, Bornova, Bayraklı, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Çiğli, Balçova, Narlıdere, Aliağa, Torbalı, Kemalpaşa, Menemen, Tire, Menderes, Ödemiş, Bayındır ve Kınık ilçelerinde İzmirgaz faaliyet göstermektedir. Bu ilçelere ve genel müdürlüğe çok sayıda yeni alımlar yapılmaktadır. İzmirgaz tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; çevre mühendisi, veznedar, doğalgaz teknikeri, teknisyen, şoför, inşaat mühendisi, sayaç açma kapama elemanı, sayaç okuma elemanı, özel güvenlik görevlisi, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İzmirgaz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzmirgaz daha önce kendi web adresi üzerinde yer alan insan kaynakları ve iş başvuru formu vasıtası ile başvuruları kabul ediyordu. Ancak bu başvuru formu kaldırıldı. Artık yeni işe alım gerçekleştireceği vakit ilanlar yayınlamaktadır. Bununu için de İŞKUR adresini tercih etmektedir. Devlette.com iş ilanları sitemizde yeni alımlar gerçekleştiğinde bu ilanları sizlerle paylaşacağız. Bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak info@izmirgaz.com.tr mail adresi ile konu ile ilgili iletişime geçebilirsiniz. Bu yazımızda İzmirgaz iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İZMİRGAZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izmirgaz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izmirgaz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.