İzmirgaz, İzmir ilimizde doğalgazın dağıtımı ve mahalli gaz boru hattı şebekesi ile nakli faaliyetlerini yapmaya yetkili olan tek firmadır. İzmirgaz kurulmuş olduğu günden bu yana alt yapı çalışmalarını büyük bir hızla gerçekleştirmiştir. Firma İzmir ilinde her noktaya doğalgaz ulaştırma amacıyla çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. İzmirgaz aynı zamanda çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. İzmirgaz tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

İzmirgaz İş İlanları 2019

Karşıyaka, Konak, Bornova, Bayraklı, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Çiğli, Balçova, Narlıdere, Aliağa, Torbalı, Kemalpaşa, Menemen, Tire ve Görece’de yaşayan İzmirliler doğalgazın ekonomisinden, konforundan ve temizliğinde faydalanmaktadır. İzmirgaz diğer bölgelerde de çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Bu kapsamda da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İzmirgaz tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mühendis, özel güvenlik görevlisi, veznedar, gişe görevlisi, doğalgaz sayaç okuma elemanı, engelli personel, eski hükümlü işçi, tekniker, teknisyen, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, donanım uzmanı, destek elemanı, muhasebe uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İzmirgaz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzmirgaz bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler İzmirgaz gibi köklü bir firmada çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda İzmirgaz iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İzmirgaz İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İZMİRGAZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izmirgaz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izmirgaz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.