İZMİR ÜNİVERSİTESİ YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA BAŞVURULARI

İzmir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü 2014-2015 yılı bahar döneminde yüksek lisans ve doktora öğrenci adaylarının başvurularını kabul edecek. İzmir Üniversitesi 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Lisansüstü Programlara Başvurular 4 Aralık 2014 – 16 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Üniversitenin sitesinden yapılan duyuruda hangi bölümlerde ve hangi puan türlerinden alım yapılacağı belirtildi.

İZMİR ÜNİVERSİTESİ YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

İzmir Üniversitesi SBE yüksek lisans ve doktora başvurusu yaparken istenilen belgeler ve aranılan şartlar aşağıdaki gibidir. İlanın son başvurusu tarihi 16 Ocak 2015’tir.   • Noter onaylı lisans diploması
  • Transkript
  • 6 adet fotoğraf
  • Nüfus fotokopisi
  • Askerlik tecil/terhis belgesi (erkek adaylar için)
  • ALES belgesi (tezli programa başvuracak adaylar için)
  • İngilizce Yeterlik Belgesi (Türkçe programa başvuracak adaylarda aranmamaktadır)
  • 100 TL başvuru ücreti (muhasebemize elden yapılabilmektedir)

İZMİR ÜNİVERSİTESİ YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA BAŞVURUSU için TIKLAYINIZ

İzmir Üniversitesi SBE İşletme,  Sosyal Güvenlik Hukuku, İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık Hukuku, Ekonomi Hukuku Tezli / Tezsiz olmak üzere 2014-2015 eğitim öğretim bahar yılı yüksek lisans ve doktora öğrencilerini kabul edeceğine ilişkin ilanı web adreslerinde duyurdular. Ayrıntılar ve başvuru yapmak için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 


DİĞER YUKSEK LİSANS ve DOKTORA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yuksek lisans ve doktora konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yuksek lisans ve doktora duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.