Ülkemizde son yıllarda sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılıyor. Bu yatırımların sonuncusu ise neredeyse birçok ilimizde faaliyete geçirilecek olan şehir hastaneleri. Bu şehir hastanelerinin bir tanesi de İzmir ilimizde yapılıyor. Ege Bölgesinin en büyük, ülkemizin ise 4. Büyük hastanesi olacak İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü’nün yapımı halen devam ediyor. Gerek inşa süresince gerekse de bitmesinin ardından İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecektir. İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü tarafından gerçekleştirilecek bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü İş İlanları 2020

Proje Gama ve Türkerler sponsorluğunda özel olarak kurulmuş olan İzmir Bayraklı Hastane Yatırım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş (SPV) arasında imzalanan PPP (Kamu-Özel Sektör Ortaklığı) anlaşmasını takiben, Mayıs 2017 yılında projenin inşasına başlanmıştır. Proje tamamlandığında 2.060 yatak kapasitesi ile ülkemizin en büyük hastanelerinden bir tanesi olacaktır. Proje tamamlanmasının ardından TÜRKERLER Holding ve GAMA Holding İş Ortaklığı tarafından 25 yıl boyunca işletilecek. Hastane bünyesine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin TIKLAYIN

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, raportör, satın alma müdürü, muhasebe müdürü, avukat, ebe, hemşire, sağlık teknikeri, diyetisyen, eczacı, doktor gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi bünyesine çalışma imkanı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvuru yapabilirsiniz. Hastane bünyesinde düz işçi gibi inşa süresindeki pozisyonlar için şantiyeye giderek öz geçmişinizi bırakabilirsiniz. Ancak diğer pozisyonlar için ilanların yayınlanması beklemeli ve akabinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.  Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler hastane bünyesinde çalışma olanağı elde edeceklerdir. Bu yazımızda İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.