İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, İzmir şehrinde yapılan bir sağlık kurumudur. 2017 yılında yapımına başlanan İzmir Şehir Hastanesi veya diğer adı ile İzmir Entegre Sağlık Kampüsü, Gama Holding ve Türkerler Holding tarafından işletilmektedir. Toplamda 1.6 milyar TL yatırımla yapılan hastane ülkemizdeki sağlık kurumları arasında en büyük 4. Hastanedir. 622.530 metrekarelik bir alanda kurulmuş olan hastanede, 2600 yatak bulunmaktadır. Bunun dışında 53 ameliyathane, 302 poliklinik odası, 374 yoğun bakım ünitesi, 48 yataklı mahkum servisi yer almaktadır. Günde 12 bini aşkın hastaya hizmet verecek olan sağlık kurumu aynı zamanda İzmir ilimizde büyük bir istihdam kapısıdır. Hastane bünyesinde gerek yapımı sırasında, gerekse tamamlanmasının ardından çok sayıda kişiye iş olanağı sunmuştur. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi bünyesinde bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş İlanları 2022

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi en son teknoloji ekipmanlara sahiptir. Uzman kadrosu ile en zorlu ameliyatları ile başarı ile gerçekleştirebilmektedir. Hastaneye gerek İzmir ilimizden gerekse çevre illerden ve hatta yurt dışından çok sayıda hastanın ziyaret edeceği düşünülmektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi ayrıca 5 bin araçlık bir otoparka ve ambulans helikopterinin iniş yapabilmesi adına heliporta sahiptir. Ülkemizdeki en modern sağlık kurumlarından bir tanesi olan hastanenin bünyesinde 1500’ü aşkın sağlık çalışanı istihdam edilecektir. İzmir Şehir Hastanesi bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; temizlik personeli, tıbbi sekreter, hemşire, hasta bakıcı, ebe, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi, ambulans şoförü, acil tıp teknisyeni, eczacı, diş teknikeri, yardımcı sağlık personeli, hasta danışmanı, hasta bakıcı, hasta kabul görevlisi, iş güvenliği uzmanı, biyolog, tercüman, ameliyathane hemşiresi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi bünyesinde binlerce vatandaşımız istihdam edilecek. Öncelikle şehir hastanesinin personel ihtiyacının büyük çoğunluğu şehir hastanesinin açılması ile kapanacak olan diğer kamu hastanelerinden sağlanacak. Eksik kalan kadro ve pozisyonlara ise Sağlık Bakanlığı tarafından ilanlar yayınlanmaktadır. Bu ilanlar için Sağlık Bakanlığı resmi web adresi üzerinde duyurular kısmını takip edebilirsiniz. Ayrıca İŞKUR üzerinden de çeşitli alımlar gerçekleştirilmektedir. Harici olarak bir insan kaynakları sayfası ve iş başvuru formu ise bulunmamaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nerededir?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, İzmir ilimizde Bornova ilimizde yer almaktadır. Aşağıda haritadan adresini görebilirsiniz.

Adres: “Laka, 35040 Bornova/İzmir”

Bu yazımızda İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.