İZFAŞ; başta İzmir ilimizde olmak üzere, ülkenin çeşitli alanlarında ve yabancı ülkelerde fuar ve sergi düzenlemek, bu amaç doğrultusunda her türlü kültürel eğitsel ve sanatsal sportif etkinlikler düzenlemek ya da düzenlenmiş olanlara katılmak maksadıyla kurulmuş olan bir kurumdur. İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren iştiraklerden bir tanesidir. İZFAŞ tarafından düzenlenen fuar ve organizasyonlar ile ülke ekonomisine ticari faaliyet ve tanıtım bakımından fayda sağlamak en önemli amaçtır. İZFAŞ tüm bu faaliyetlerini düzenli olarak sürdürmekte ve günden güne alanında en büyük kuruluşlardan bir tanesi olmaktadır. İZFAŞ bünyesinde çok sayıda çalışan istihdam edilirken bunlara ek olarak çeşitli dönemlerde çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. İZFAŞ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İZFAŞ İş İlanları 2023

İzmir Enternasyonal Fuarı, Evlilik Hazırlıkları Fuarı, IF Wedding Fashion Show gibi çok sayıda fuar ve organizasyon İZFAŞ tarafından düzenlenmektedir. Fuar organize eden bu şirket tarafından düzenlenen fuarlara her sene yüzbinlerce kişi tarafından katılım sağlanmaktadır. Gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar ile adından söz ettiren kuruluş bünyesine hedeflerinde kendilerine ulaşmada yardımcı olacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İzmir İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İZFAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; fuar stand tasarımcısı, resepsiyon görevlisi, beden işçisi, temizlik işçisi, fuar hostesi, engelli personel, eski hükümlü işçi, satış temsilcisi, anketör, stand görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İZFAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İZFAŞ bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından öncelikle başvuru formu için tıklayın bölümüne tıklamanız ve açık iş pozisyonları sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Burada güncel olarak açık iş pozisyonları ve iş başvuru formu yer almaktadır. Özgeçmiş oluşturma sayfası çeşitli durumlarda hata verebilmektedir. Bu sebepten daha sonra tekrar denemelisiniz. Yapacak olduğunuz başvurular ise daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilir. Bu yazımızda İZFAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İZFAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İZFAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izfaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izfaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.