İZEMAN Anonim Şirketi, 1992 yılında iki ortaklı anonim şirket olarak kurulmuştur. 2005 yılında ise şirket, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerin ortalığı ile A.Ş. statüsüne kavuşmuştur. İZELMAN, İzmir Belediyesi sınırları içinde açık ve kapalı olmak üzere otopark hizmeti sunmaktadır. Ayrıca şirket İzmir ilinde farklı bölgelerde kurulmuş olan Anaokulu, Kreş ve Etüt Eğitim Merkezlerinde yılda 600’den fazla öğrenciye eğitim vermektedir. İZELMAN, faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İZELMAN tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İZELMAN İş İlanları 2020

İZELMAN, İBB ve bağlı kuruluşların iş yapısı ve stratejilerine uygun; nitelikli personeli ile eleman ihtiyacını karşılamaktadır. 2011 Temmuz ayı itibariyle İzmir Büyükşehir Belediyesi´nin değişik birimlerinde 1602, ESHOT Genel Müdürlüğü´nde 2682, İZSU Genel Müdürlüğü´nde 768 ve İZELMAN bünyesinde 515 kişi olmak üzere toplam 5567 İZELMAN personeli görev yapmaktadır. İZELMAN bu çalışanlara ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işçi alımı yapmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İZELMAN tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, anaokulu öğretmeni, büro personeli, temizlik işçisi, beden işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İZELMAN İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İZELMAN bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız kurum tarafından yayınlanan iş ilanlarını takip etmelidirler. İZELMAN iş ilanları kurumun resmi web adresi üzerinde https://www.izelman.com.tr/11/insan-kaynaklari sayfasında ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. İş ilanları henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığında ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve şartları gibi bilgileri detaylı olarak paylaşacağız. Bu yazımızda İZELMAN iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.