İZELMAN, İzmir ilimizde otopark hizmeti sunmakta olan bir kurumdur. İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. İZELMAN bunun dışında da yine İzmir ilimizde farklı bölgelerde bulunan anaokulu, kreş ve etüt eğitim merkezlerinde yılda bine yakın öğrenciye eğitim vermektedir. Belediye bünyesinde aktif şirketler arasında en büyüklerinden bir tanesi olan İZELMAN bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Kurum bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı da gerçekleştiriyor. İZELMAN tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İZELMAN İş İlanları 2023

İZELMAN, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve buna bağlı olarak faaliyet gösteren iştiraklerin de nitelikli personel ile eleman ihtiyaçlarını karşılayan bir kurumdur. 2023 yılı itibariyle ESHOT bünyesinde 1500’ü aşkın, İZSU bünyesinde ise 500’ü aşkın personel görev yapmaktadır. Bunlarla beraber İZELMAN bünyesinde çalışan kişi sayısı 6500’ü geçmektedir. İZELMAN tüm bu personellere ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İZELMAN tarafından yayınlanan iş ilanları içerisinde; veteriner hekim, bilgisayar mühendisi, endüstri mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, ziraat mühendisi, spor eğitmeni, mimar, biyolog, kurgu yönetmeni, fotoğrafçı, basın görevlisi, büro personeli, şoför, ofis elemanı, büro memuru, mimar, satınalma personeli, anaokulu öğretmeni, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi, tekniker gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki İZELMAN otopark iş başvurusu nasıl nereden yapılıyor?

İZELMAN A.Ş. İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İZELMAN bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız için online olarak iş başvurularını gerçekleştirebilecekleri bir iş başvuru formu veya kariyer sayfası bulunmamaktadır. İZELMAN yeni çalışan ihtiyacı duyduğunda İŞKUR üzerinden yeni iş ilanı yayınlamaktadır. Tüm bu iş ilanlarını www.devlette.com adresimiz üzerinde güncel olarak yayınlamaktayız. Bizleri takip ederek bu iş ilanlarından haberdar olabilir ve başvurularınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında özgeçmişinizi personel@izelman.com.tr adresine mail atarak da başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda İZELMAN iş ilanları, insan kaynakları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.