İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Korunması, İyileştirilmesi, Müşavirlik ve Proje Hizmetleri Tic. ve San. A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile İzdoğa A.Ş., İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan iştiraklerden bir tanesidir. 1986 yılında faaliyetlerine başlamış olan kurum; işletmecilik, müşavirlik, kontrollük, mühendislik, uzmanlık ve danışmanlık gibi alanlarda hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana faaliyetlerini aralıksız sürdüren ve alanında lider kurumlardan bir tanesi haline gelen İzdoğa A.Ş. , bu çalışmalarının aksamadan sürmesi adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. İzdoğa A.Ş. tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İzdoğa A.Ş. iş ilanları 2023

İzdoğa A.Ş., evsel ve sanayi atık sularını toplama ve arıtma, deniz körfez akarsu gibi yüzeysel suların temizlenmesi, çevrenin korunması ve iyileştirilmesi ile su, toprak ve hava kirlenmesinin önlenmesi konularında çalışmalar yürütmektedir. Daha temiz bir İzmir için çalışmaktadır. İzdoğa A.Ş. bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İzdoğa A.Ş. tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; muhasebe ve mali işler sorumlusu, operatör, engelli personel, eski hükümlü işçi, beden işçisi, elektrik teknisyeni, elektrik mühendisi, iş güvenliği uzmanı, insan kaynakları uzmanı, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İzdoğa A.Ş. iş başvurusu nasıl, nereden yapılır?

İzdoğa A.Ş. bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından “Yeni Başvuru” demeniz yeterlidir. Akabinde açılan sayfada sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak girerek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz kurumun insan kaynaklarına iletilecek ve detaylı olarak değerlendirilecektir. Bu yazımızda İzdoğa A.Ş. iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İzdoğa A.Ş. iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER İZDOĞA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izdoğa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izdoğa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.