İzmir Deniz İşletmeciliği Nakliye ve Turizm Ticaret A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile İZDENİZ, İzmir ilimizde deniz taşımacılığından sorumlu olan şirkettir. 25’i aşkın deniz aracına sahip şirket her sene milyonlarca insan ve binlerce araç taşımaktadır. İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren İZDENİZ, faaliyetlerini 1992 yılından bu yana aralıksız sürdürmektedir. Faaliyetlerine aralıksız devam eden şirket çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İZDENİZ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İZDENİZ İş İlanları 2022

İZDENİZ, İzmir Körfezi’nde deniz yolu ile yolcu ve araç taşımacılığı gerçekleştirerek kent içi ulaşımı rahatlatmak amacıyla kurulmuştur. Çağdaş koşullarda aralıksız olarak faaliyetlerini sürdüren firma günden güne büyümektedir. Bünyesindeki araç filosunu her geçen gün arttıran İZDENİZ, bunun yanında çalışan sayısını da arttırmakta ve her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İzmir İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İZDENİZ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, gemici, kaptan, uzakyol kaptanı, uzakyol baş mühendisi, iskele personeli, mühendis, çımacı, garson, engelli personel, eski hükümlü işçi, başmakinist, güverte personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İZDENİZ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzdeniz işe alacak olduğu personeller için ihtiyaç duyduğu zamanlarda iş ilanları yayınlamaktadır. Harici olarak İnternet üzerinde bir iş başvuru formu yer almamaktadır. Geçmiş dönemlerde firma işe alımlar için iletisim@izdeniz.com.tr mail adresini başvuru adresi olarak göstermiştir. Buraya özgeçmişlerinizi ileterek başvurunuzu yapabilirsiniz. Fakat başvurularınız sadece kurum bünyesinde yeni personellere ihtiyaç duyulduğunda insan kaynakları departmanı tarafından dikkate alınmaktadır. Bu yazımızda İZDENİZ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İZDENİZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izdeniz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izdeniz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.