İzmir Büyükşehir Belediyesi Beton Asfalt Enerji Üretim Dağıtım Tesisleri Su Kanalizasyon Ticaret ve Sanayii Anonim Şirketi veya bilinen kısa adı ile İzbeton, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan 1990 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. İzbeton, yeni yol ve bulvarların açılması, alt ve üst geçitlerin yapılması, alt yapı ve üst yapı çalışmalarının gerçekleştirilmesi, yeni park alanlarının yapılması, makine ile yol süpürme işleri gibi görevlere sahiptir. İzbeton tüm bu faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek için var gücüyle çalışmaktadır. İzbeton bu kapsamda çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İzbeton tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İzbeton İş İlanları 2023

İzbeton kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde makine parkı ve teknik donanımı ile Ege’de en büyük taahhüt firması olmayı başarmıştır. Fen İşleri Daire Başkanlığı ve İZSU Genel Müdürlüğü ile müştereken; kaliteden taviz vermeden zamanında İzmir metropol alanı içerisindeki belediyelere hizmet götürmek amacı ile kurulmuş olan İzbeton, bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İzmir İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İzbeton tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, iş makineleri operatörü, beden işçisi, temizlik işçisi, büro memuru, kamyon şoförü, teknik ressam, sana mühendisi, iş güvenliği uzmanı, inşaat mühendisi, kalite kontrol şefi, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İzbeton İş Başvuru Nasıl, Nereden Yapılır?

İzbeton bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız için İnternet üzerinden başvuru yapabilecekleri bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. İzbeton iş ilanları kurum ihtiyaç duyduğunda yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanları kurumun resmi web adresi üzerinde ve İŞKUR üzerinde yayınlanmaktadır. Bu ilanlar yayınlandığında devlette.com olarak başvuru detaylarını yayınlanacağız. Başvurularınızı bu doğrultuda yapabilirsiniz. Bunun dışında kurumun insan kaynakları gibi departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmemektedir. Bu yazımızda İzbeton iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İZBETON HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izbeton konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izbeton duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.