Egeray veya bilinen diğer adı ile İZBAN, ülkemizin üçüncü büyük şehri olan İzmir ilimizde hizmet veren bir banliyö treni sistemidir. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve TCDD iş birliği ile hayata geçirilen proje kurulmuş olduğu günden bu yana gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Öyle ki; günümüzde hat ülkemizdeki en uzun şehir içi banliyö hattı konumuna gelmiştir. Hat 135 kilometreyi aşkın mesafeye ve üzerinde kırk istasyona sahiptir. İzban faaliyetlerine aralıksız olarak devam etmek amacıyla çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve bunun için personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İZBAN tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İZBAN İş İlanları 2020

İZBAN, şehirdeki diğer toplu taşıma sistemleri ile entegre halde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana 100 milyonu aşkın yolcu taşımayı başarmıştır. Günümüzde, günlük 300 bin yolcu sayısını da aşmaktadır. İzban çeşitli zamanlarda bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İZBAN tarafından şimdiye dek yayınlamış olan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; vatman, makinist, şoför, güvenlik görevlisi, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi, gişe memuru, temizlik işçisi, büro personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İZBAN İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İzban bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenmekte ve başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler iş görüşmesi için çağrılmaktadırlar. Bu aşamayı da geçen bireyler İzban bünyesinde çalışma fırsatı elde etmektedirler. Bu yazımızda İZBAN iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İZBAN İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İZBAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izban konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izban duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.