Egeray veya bilinen diğer adı ile İZBAN, ülkemizin üçüncü büyük şehri olan İzmir ilimizde hizmet veren bir banliyö treni sistemidir. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve TCDD iş birliği ile hayata geçirilen proje kurulmuş olduğu günden bu yana gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Öyle ki; günümüzde hat ülkemizdeki en uzun şehir içi banliyö hattı konumuna gelmiştir. Hat 135 kilometreyi aşkın mesafeye ve üzerinde kırk istasyona sahiptir. İzban faaliyetlerine aralıksız olarak devam etmek amacıyla çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve bunun için personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İZBAN tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İZBAN İş İlanları 2023

İZBAN, İzmir ilimizde toplu taşımada en çok kullanılan sistemlerden bir tanesidir. Açılmış olduğu günden bu yana oldukça yoğun bir şekilde rağbet görmüş ve şehir içi trafiği ciddi ölçüde azaltmayı başarmıştır. Ayrıca İZBAN, bazı noktalarda şehir içi metro ile bağlantılı haldedir. İZBAN faaliyetlerine aralıksız devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İZBAN tarafından şimdiye dek yayınlamış olan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; vatman, makinist, şoför, güvenlik görevlisi, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi, gişe memuru, temizlik işçisi, büro personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İZBAN İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İZBAN bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız izban.com.tr adresi üzerinde yer almakta olan aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını kolay bir şekilde iletebilirler. Sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeli akabinde de özgeçmiş yani CV’nizi sisteme yüklemelisiniz. Şayet başvurunuz olumlu sonuçlanır ve başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı oluşursa kurumun insan kaynakları departmanı tarafından çağrılırsınız. Bu yazımızda İZBAN iş ilanları, İZBAN ne zaman personel, eleman, memur, işçi alımı yapacak ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İZBAN İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İZBAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izban konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izban duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.