İSTOÇ, İstanbul ilimizde Bağcılar ilçesinde bulunmakta olan bir ticaret sitesinin adıdır. İstanbul Toptancılar Çarşısı ya da bilinen kısa adı ile İSTOÇ, İstanbul’un en eski ticaret semtlerinden olan Eminönü, Tahtakale, ve Sirkeci’de ulaşım sorunu ve turizm gibi sebepler yüzünden yeni bir merkeze taşınmasına ihtiyaç duyulması sebebi ile açılmıştır. İSTOÇ, 1 milyon 100 bin metrekare bir alanda kurulmuştur. Peki İSTOÇ sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? İSTOÇ çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İSTOÇ Çalışma Saatleri 2023

İSTOÇ içerisinde; hırdavat, plastik eşya, melamin, kırtasiye, kağıt, madeni eşya, gıda, büro ve mobilya malzemeleri, ev tekstili, zücaciye, medikal, promosyon ürünler, av malzemeleri ve 2. El otomobil gibi çok sayıda meslek grubu yer almaktadır. İSTOÇ hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve Cumartesi günleri açıktır. İSTOÇ sabah saat 06:30’da açılırken, akşamları da saat 21:00 itibariyle kapanmaktadır.İSTOÇ Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

İSTOÇ sadece hafta içi değil hafta sonu da hizmet vermektedir. Cumartesi günleri açık olan İSTOÇ, Pazar günlerinde ise kapalı durumdadır. İSTOÇ hafta sonu da tıpkı hafta içi gibi saat 06:30 ile 21:00 arasında hizmet verir.

İSTOÇ Bayramda Açık Mı?

İSTOÇ; Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve yılbaşı yani 1 Ocak tarihinde kapalıdır. Ancak 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi resmi tatil günleri ise arefe gününde açık durumdadır.

Bu yazımızda İSTOÇ çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İSTOÇ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, istoç konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan istoç duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.