İstanbul Yeni Havalimanı veya bilinen diğer adıyla İstanbul 3. Havalimanı, İstanbul ilimizde yapımı devam eden uluslararası bir havalimanıdır. Şehrin Avrupa Yakası’nda, Karadeniz kıyısında Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında bulunan 76 kilometrelik alana yapılmaktadır. Havalimanı yılda 150 milyon yolcu kapasitesine ve birbirinden bağımsız olarak faaliyet gösteren 6 piste sahiptir. Havalimanının yapımını İGA yatırımcılarının oluşturmuş olduğu Cengiz, Mapa, Limak, Kolin, Kalyon Ortak Girişim Grubu üstlenmiştir. Havalimanı 29 Ekim 2020 tarihinde hizmete girmiştir. İstanbul 3. Havalimanı bünyesine gerek inşası sırasında gerekse tamamlandıktan sonra çok sayıda kişiye istihdam kapısı olacaktır. Çeşitli zamanlarda havalimanı bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. İstanbul 3. Havalimanı tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş imkanları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İstanbul 3. Havalimanı İş İlanları 2020

Arnavutköy’de yapımı devam eden İstanbul Yeni Havalimanı tamamlandıktan sonra sadece ülkemizdeki değil aynı zamanda dünyadaki en büyük havalimanlarından bir tanesi olacak. Bu denli büyük bir havalimanı kuşkusuz binlerce kişiye de iş olanağı sunacak. Havalimanı bünyesine çeşitli dönemlerde ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapılıyor.İstanbul İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İstanbul 3. Havalimanı 3500 Özel Güvenlik Görevlisi Alımı İçin TIKLAYIN

İstanbul Yeni Havalimanı tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde bay bayan özel güvenlik görevlisi, iş güvenliği uzmanı, şoför, host, hostes, free shop elemanı, kabin memuru, mühendis, teknisyen, tekniker, ÖGG, kaynakçı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İstanbul Yeni Havalimanı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İstanbul yeni havalimanı bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtasıyla başvurularını gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz sayfadan kurum bünyesindeki açık iş pozisyonları, bunlara ait başvuru şartları görülebilir. İş başvuru formu vasıtasıyla yapacak olduğunuz iş başvuruları ise açık iş pozisyonu oluşması durumunda değerlenmeye alınacak ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar insan kaynakları departmanınca görüşmeye çağrılacaklardır. Bu yazımızda İstanbul yeni havalimanı iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.