İstanbul Havalimanı, ülkemizde İstanbul ilimizde bulunmakta olan uluslararası bir havalimanıdır. Şehrin Avrupa Yakası’nda Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında bulunmaktadır. 2014 yılında yapımına başlanan havalimanı 2018 yılında faaliyete girmiştir. İstanbul Yeni Havalimanı; İGA yatırımcılarının oluşturduğu Cengiz, Mapa, Limak, Kolin, Kalyon Ortak Girişim Grubu (OGG) tarafından yapılmıştır. İstanbul Havalimanı sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyadaki en büyük havalimanlarından bir tanesidir. Günde 2 bine yakın uçuş gerçekleştirebilecek şekilde hazırlanmıştır. Ülkemizin adeta bir tanıtım yüzü olmaya aday bir projedir. İstanbul Yeni Havalimanı bu gibi özelliklerinin yanında da 100 bine aşkın kişiye doğrudan istihdam kapısıdır. Havalimanı bünyesine her gün yayınlanan ilanlarla çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. İstanbul Yeni Havalimanı tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

İstanbul Yeni Havalimanı İş İlanları 2023

İstanbul Üçüncü Havalimanı yılda 150 milyonu aşkın yolcu tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor. Havalimanında bulunan pistler hali hazırda mevcut tüm uçak tiplerine uygun şekilde dizayn edilmiş vaziyette. Bunun yanında tüm fazları hizmet verir hale geldiğinde 100’e yakın hava yolu firmasına ev sahipliği yapacak olan 3. Havalimanı, dünyanın tek çatı altında bulunan en büyük havalimanı olma özelliğine de sahip olacak. İstanbul Havalimanı bünyesinde faaliyetlerini sürdürmek adına her gün çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya ise devam ediliyor.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İstanbul Yeni Havalimanı tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, arff memuru, hostes, danışma memuru, apron memuru, hemşire, itfaiyeci, operatör, şoför, sağlıkçı, teknisyen, pilot, temizlik elemanı, tekniker, stajyer, ögg, karşılama hostesi, uçak bileti satış temsilcisi, yer hostesi, operasyon elemanı, engelli personel, vasıfsız işçi, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İstanbul Yeni Havalimanı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İstanbul Yeni Havalimanı bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyenler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır.

Ayrıca İstanbul 3. Havalimanı bünyesinde çok sayıda şirket bulunmaktadır. Bu şirketlere bizzat kendi web adreslerinden başvuru yapmalısınız. Harici olarak İstanbul Havalimanı ilanları İŞKUR üzerinden de yayınlanmaktadır. Bu durumda www.devlette.com web adresimiz üzerinde bu konuda gerekli duyuruları siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

İstanbul Havalimanı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

İstanbul Havalimanı Nerede?

Adres: “Tayakadın Mahallesi, Terminal Caddesi No:1, 34283 Arnavutköy/İstanbul”

Bu yazımızda İstanbula yeni açılan havalimanı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.