İstanbul Yeni Havalimanı, ülkemizin en büyük havalimanı olmasının yanında Avrupa’da yer alan en büyük havalimanlarından da bir tanesidir. 2019 yılında hizmete giren havalimanı bünyesine her geçen gün yeni çalışanlar alınmaya devam ediyor. En son yayınlanan iş ilanı kapsamında ise havalimanı bünyesine 250 danışma memuru alımı yapılacağı açıklandı. Peki bu ilana kimler başvuru yapabilecek, ilana nasıl ve nereden başvuru yapılacak hepsi ve daha fazlası yazımız devamındadır.

İstanbul Havalimanı Danışma Memuru Alımı İlanı 2019

Danışma memuru alımı ilanı İŞKUR üzerinden yayınlanmış durumda. Adaylar ilana İŞKUR web sayfasından kolaylıkla başvuru yapabilirler. İlana başvurular 13 Şubat 2019 tarihine kadar yapılacaktır.My Staff İnsan Kaynakları bünyesinde 25 Şubat’ta başlayacak proje için İstanbul Yeni Havalimanı’nda bilgilendirme personeli olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun dönemsel çalışma arkadaşları aramaktayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Mutlaka akıcı derecede İngilizce konuşabilen,
  • İstanbul’da ikamet eden,
  • Dış görümüne önem gösteren,
  • iletişim yönü kuvvetli,
  • Vardiya usulü çalışmaya uygun,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Fransızca, Arapça, Almanca bilmek tercih sebebidir.
  • Ulaşım şehir merkezlerinden servislerle sağlanacaktır.

Adayların ayrıca en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir.  Bu yazımızda İstanbul Yeni Havalimanı tarafından yapılacak olan danışma memuru alımı hakkında detaylı başvuru bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan ilanlara İstanbul Havalimanı iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.