Ülkemizde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılmaya devam ediliyor. Bu yatırımlardan bir tanesi de bir reform niteliği taşıyan şehir hastaneleri. Bu şehir hastanelerinden birisi de İstanbul ilimizde yapılıyor. İstanbul ilimizde Başakşehir ilçesinde İkitelli’de yer almakta olan şehir hastanesi ülkemizin en büyük ve en modern hastanelerinden bir tanesi olma özelliği taşıyor. İstanbul Şehir Hastanesi bünyesine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak. İstanbul Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İstanbul Şehir Hastanesi İş İlanları 2019

İstanbul Şehir Hastanesi, Rönesans Holding tarafından yapılıyor. Hastane açıldıktan sonra her gün 20 bini aşkın ziyaretçi kabul edecek. Hastanenin bir önemli özelliği de bölgede istidam kapısı olması. Gerek yapımı, gerekse hizmete girmesinin ardından İkitelli Şehir Hastanesi bünyesinde binlerce kişiye iş imkanı doğmuş durumda. Hastane bünyesine ise çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İstanbul Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; iş güvenliği uzmanı, avukat, anestezi uzmanı, acil tıp teknisyeni, ATT, fizyoterapist, hemşire, doktor, diyetisyen, özel güvenlik görevlisi, hasta kabul elemanı, mühendis, tıbbi sekreter, şoför, sağlıkçı, ambulans şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İstanbul Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İstanbul Şehir Hastanesi bünyesinde çalışacak olan personellerin birçoğu diğer kapanacak olan hastanelerden transfer edilecek. Bunun dışında kalan kadro ve pozisyonlara ise başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. İŞKUR il veya ilçe müdürlüklerine müracaat ederek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları yapacak olduğunuz iş başvurularını detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Tüm bu iş ilanları yayınlandığında aynı zamanda www.devlette.com üzerinde de paylaşacağız. Bu sebepten ilanları kaçırmamak adına sosyal mecralardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda İstanbul Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.