İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile Otobüs A.Ş., İstanbul ilimizde hizmet veren ve İstanbul halkına uygun bir toplu taşımacılık hizmeti sunmak amacı ile kurulmuş olan bir kamu kurumudur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan iştiraklerden bir tanesidir. Otobüs A.Ş., toplu taşıma alanında modernliği ve konforu bir arada bulundurarak, ekonomik ve rahat bir ulaşım hizmeti sağlamak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bünyesinde son teknoloji ile donatılmış filosuna her gün yenilerini ekleyen firma bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Kurum bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Otobüs A.Ş. tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. İş İlanları 2020

İstanbul, 15 milyonu aşkın vatandaşımızın yaşadığı devasa bir megakent. Hal durum böyle oluna ulaşım da elzem bir noktada yer almaktadır. Otobüs A.Ş., İstanbulluların ulaşımda harcadıkları süreyi en aza indirgemek için çözümler üretmektedir. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren kurum, çeşitli dönemlerde bünyesinde bulunan çalışanlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; büro memuru, mühendis, tekniker, teknisyen, şoför, temizlik işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, otobüs şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alabilmektedir. Peki tüm bunlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İstanbul Otobüs A.Ş. İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İstanbul Otobüs A.Ş. bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Kurumun bünyesinde iş imkanı elde etmek isteyenler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanına iletilmekte ve başvuru yaptığınız pozisyonda eleman açığı oluşması durumunda başvurunuz değerlendirilmeye alınmaktadır. Kurum ayrıca İŞKUR üzerinden de çeşitli dönemlerde ilanlar yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanları da devlette.com adresimizde yer bulacaktır. Bu yazımızda Otobüs A.Ş. iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İstanbul Otobüs A.Ş. İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.