İstanbul Halk Ekmek, İstanbul ilimizin büyük bölümünün ekmek ihtiyacını karşılayan 1971 yılında kurulmuş olan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren bir kurumdur. Edirnekapı’da merkez binası bulunan İstanbul Halk Ekmek, bunun dışında Sultangazi ve Kartal ilçelerinde fabrikalara sahiptir. İstanbul Halk Ekmek kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde 1000 bayii sayısını aşmayı başarmıştır. Firma günlük 2 milyonu aşkın üretim kapasitesine sahiptir. İstanbul Halk Ekmek gerek büfelerine gerekse fabrikalarına ihtiyaç duyduğu zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. İstanbul Halk Ekmek tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İstanbul Halk Ekmek İş İlanları 2023

Ekmek insanların en temel gıdalarından bir tanesidir. Temiz, kaliteli, lezzetli ekmeği İstanbul’da ikamet eden vatandaşlarımızla buluşturmak amacıyla yola çıkan firma üretmiş olduğu ürünleri mümkün olan en ucuz fiyatlarla satmaktadır. Her geçen gün kendisini yenileyen ve gelişimini sürdüren İstanbul Halk Ekmek bunun yanında çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İstanbul Halk Ekmek tarafından geçmişte yayınlanmış olan veya vatandaşlarımızca yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; gıda mühendisi, şoför, vasıfsız eleman, stajyer, satış temsilcisi, ekmek üretim elemanı, satış elemanı, büro elemanı, tekniker, teknisyen, mühendis gibi kadro ve pozisyonlar yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İstanbul Halk Ekmek İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İstanbul Halk Ekmek bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile gerçekleştirebilirler. İştirakler bünyesine yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurum bünyesinde personel açığı oluşması durumunda değerlendirilecektir. Akabinde insan kaynakları başvurunuzu değerlendirecektir. Bu yazımızda İstanbul Halk Ekmek iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İstanbul Halk Ekmek İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.