İSPER AŞ, İstanbul ilimizde işletme hizmeti ve insan kaynağı hizmetlerini sunmakta olan bir kuruluştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermekte olan iştiraklerden bir tanesidir. Kurum İBB’nin sağlık ve sosyal alanlardaki projelerine kaliteli hizmet ve profesyonel iş gücü desteği sağlamaktadır. İSPER yenilikçi ve güvenilir hizmet anlayışı ile alanında lider bir marka olabilmek adına 12 bini aşkın çalışanı ile tüm gücüyle faaliyetlerini sürdürmektedir. İSPER bu çalışanlara ek olarak çeşitli dönemlerde yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. İSPER tarafından yayınlanan en yeni iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İSPER İş İlanları 2023

İSPER kurulmuş olduğu günden bu yana aralıksız olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Hizmet verdiği İstanbul ilinde başarılı işlere imza atan kurum bu başarısını sürdürme gayesindedir. Kurum bünyesine de bu çalışmaların devam etmesi adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İSPER tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hemşire, stajyer, uzman yardımcısı, kalite sorumlusu, kontrolör, cankurtaran, tekniker, teknisyen, kimyager, sosyolog, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İSPER İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSPER bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile online olarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular sadece kurum bünyesinde açık iş pozisyonu olması durumunda insan kaynakları departmanınca değerlendirilecektir. Harici olarak kurum bünyesine bireysel olarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu yazımızda İSPER iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSPER İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSPER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, isper konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan isper duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.