Sağlık alanında ülkemizde dev yatırımlar gerçekleştiriliyor. Bu yatırımlardan bir tanesi de şehir hastaneleridir. Şehir hastaneleri projesi ile ülkemizde sağlık kalitesinin yükseltilmesi ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden daha ucuz, daha kolay bir şekilde faydalanabilmeleri hedeflenmiştir. Bu şehir hastanelerinden bir tanesi de 1.1 milyar TL yatırımla hayata geçirilmiş olan Isparta Şehir Hastanesidir. Isparta Şehir Hastanesi ülkemizdeki en büyük sağlık kurumlarından bir tanesidir. PPP modeli ile Akfen İnşaat tarafından yapılan hastaneye yılda 1 milyonu aşkın hasta ziyaret etmektedir. Bünyesinde çok sayıda kişinin istihdam edildiği hastane bünyesine her gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.  Isparta Şehir Hastanesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Isparta Şehir Hastanesi’nde 780 yatak bulunmaktadır. Yüzde seksenin üzerinde doluluk oranına sahip hastanede bir senede 50 bine yakın ameliyat gerçekleştirildi. Açıldığı günden bu yana Isparta ilimizde sağlık kalitesini yukarılara taşıyan kurum faaliyetlerine ara vermeksizin devam ediyor. Hastanenin bir diğer özelliği de doğrudan veya dolaylı olarak çok sayıda kişiye istihdam kapısı olmasıdır. Isparta Şehir Hastanesi bünyesinde çalışan kişilere ek olarak personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Isparta İline Ait Diğer İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Isparta Şehir Hastanesi tarafından yayınlanacağı tahmin edilen iş ilanları içinde; hemşire, ebe, hasta bakıcı, hasta kabul elemanı, temizlik görevlisi, beden işçisi, tıbbi sekreter, klinisyen, ambulans şoförü, acil tıp teknisyeni, mühendis, şoför, özel güvenlik görevlisi, diyetisyen, sağlık memuru, cerrah, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nerede iş başvurusu yapılıyor?

Isparta Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nereye, Nasıl Yapılıyor?

Isparta Şehir Hastanesi iş başvurusu yapmak için İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat edebilirsiniz. Hastane ilk açıldığında kurumun eleman açığı genel olarak çevrede yer almakta olan sağlık kurumlarından karşılandı. Eksik kadrolara ise İŞKUR üzerinden alımlar gerçekleştirildi. Yine iskur.gov.tr adresi üzerinden veya il ilçe müdürlüklerinden müracaat edebiliyorsunuz. Harici olarak İnternet üzerinde bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Nerededir?

Adres: “Sanayi Mahallesi, Atatürk Blv No:51, 32200 Isparta Merkez/Isparta”

Bu yazımızda Isparta Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.