Isparta Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Isparta, Akdeniz Bölgesi’nde bulunan 250 bini aşkın nüfusuyla ülkemizin en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Belediye tarafından yapılan açıklamada belediye bünyesinde eleman açığı bulunduğunu ve bunun için 2023 yılı içerisinde çok sayıda personel alımı yapılacağını belirtti. Peki Isparta Belediyesi personel alımı ne zaman yapılacak? Isparta Belediyesi eleman alımı başvuru şartları neler olacak, başvuru tarihleri ve diğer başvuru detayları hakkında detaylara haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Özellikle işsizlik rakamlarının hızlı bir artış trendine girmesiyle beraber Isparta Belediyesi tarafından yapılan personel alımı açıklaması Isparta ili ve ilçelerinde ikamet eden çok sayıda kişiyi mutlu etti.  Son yıllarda ortaya koyduğu projeler ile şehrin çehresini değiştirmek ve güzelleştirmek için önemli adımlar atan Yusuf Ziya Günaydın, bu çalışmalarına 2023 yılı içerisinde de durmaksızın devam ediyor.  Yusuf Ziya Günaydın, bu değişimin devam edebilmesi için çalışma arzusu yüksek, yaratıcı genç beyinleri belediye bünyesinde istihdam etmenin önemli olduğunu her fırsatta tekrarlıyor. Bu anlamda belediye bünyesinde bulunan boş pozisyonlara 2023 yılında çok sayıda işçi alımı, eleman alımı, memur alımı ve personel alımı gerçekleştirilecek. Bu ilanlarda itfaiye eri, zabıta eri, başkatip, muhasebeci, tabip, veteriner, fen memuru, zabıta memuru, daktilograf, memur, şoför, bekçi, hizmetli, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda personel alımı yapılacak. Bunun yanı sıra aşağıda Isparta ili ve ilçeleri için kamu kurum ve kuruluşlar ile özel şirketlerce son dönemde verilmiş iş ilanlarına da göz gezdirebilirsiniz. Isparta Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır öğrenmek için ise haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.Isparta Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Isparta İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Isparta Belediyesi tarafından yapılacak olan eleman alımı ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı ancak detaylar yavaş yavaş netleşiyor. Isparta Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda personel alımı belediyenin kendi kaynaklarından finanse edilecek. Kadroya alınacak olan personeller ile, geçici alınacak işçiler için herhangi bir sınav şartı da bulunmayacak. Adaylar ilgili kadro ve pozisyon için bulunan özel başvuru şartlarını sağlamaları başvurmaları için yeterli olacak. Daha sonra başvuru şartlarına uyan adaylar sözlü mülakata çağırılacaklar. Sözlü mülakat aşamasını da başarıyla geçen adaylar Isparta Belediyesi bünyesinde çalışmaya hak kazanacak. Isparta Belediyesi çok sayıda personel alımı ilanı sadece merkezde değil aşağıda bulunan ilçeler için de gerçekleştirilecek.

 • Aksu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Atabey Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Eğirdir
 • Gelendost
 • Gönen
 • Keçiborlu
 • Senirkent
 • Sütçüler
 • Şarkikaraağaç Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Uluborlu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Yalvaç
 • Yenişarbademli

Isparta Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Isparta Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda eleman alımı için ilanlar henüz yayınlanmadı. İlanlar yayınlandığı zaman ilgili ilanlara dair başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ile diğer önemli detaylar www.devlette.com üzerinde yer alacaktır. Harici olarak Belediye bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten Belediye bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Isparta Belediyesi tarafından online olarak vatandaşlara sunulmuş bir iş başvurusu bağlantısı ise bulunmamaktadır. Bu konuda sizleri yanıltan web adreslerine itimat etmeyiniz. Isparta Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebileceğiniz gibi aşağıda bulunan iletişim adreslerinden belediye ile de iletişim kurabilirsiniz.

 • Telefon : 0246 2116000
 • Fax: 0246 2120869
 • Mail : info@isparta.bel.tr


DİĞER ISPARTA İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ısparta iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ısparta iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.