İstanbul ülkemizin en kalabalık ilidir. Bu sebepten araç sayısı da diğer illerimize göre oldukça fazladır. Yüz ölçümü olarak çok da büyük bir yer olmayan İstanbul’da araç park etmek, park edecek yer bulmak oldukça zordur. İSPARK, bu ihtiyaç doğrultusunda İstanbul ilimizde yaşayan vatandaşlarımıza güvenli, kaliteli ve modern bir otopark hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan şirketlerden bir tanesidir. 2005 yılında faaliyetlerine başlayan İSPARK, çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Faaliyetlerine aksamadan devam eden İSPARK, çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İSPARK tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İSPARK İş İlanları 2023

İSPARK, İBB bünyesine ait olan katlı, açık ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden sistemli bir şekilde yönetip işletmek, kentli olma ve park etme kültürünü yerleştirmek amacıyla kurulmuştur. İSPARK sadece var olan işletmeleri yönetmekle görevli olmayıp, aynı zamanda park sorunu çözmeye yardımcı olarak yeni projeler de üretmektedir. İSPARK tüm faaliyetlerinin ara verilmeksizin devam etmesi için çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İSPARK tarafından şimdiye kadar yayınlanmış olan veya bundan sonra yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; otopark görevlisi, tahsilat personeli, yardımcı personel, gişe personeli, güvenlik görevlisi, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi kadro ve pozisyon yer alıyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İSPARK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSPARK bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilir. Vermiş olduğumuz sayfaya girmenizin ardından şayet üyeliğiniz bulunmuyorsa İŞTİRAKLER sistemine üye olmalı ve öz geçmişinizi göndermelisiniz. Başvurunuz kurumun insan kaynakları özgeçmiş havuzuna iletilecektir. Akabinde başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır. Şayet başvurunuz olumlu bulunursa görüşmeye çağrılırsınız. Bu aşamayı da geçen bireyler İSPARK bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda İSPARK iş ilanları, iş başvuru şartları, işe giriş şartları, işe alım süreci ile İSPARK nasıl işe girilir hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSPARK İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSPARK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ispark konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ispark duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.