İSPARK, İstanbul’da ikamet eden vatandaşlarımıza kaliteli otopark hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş olan bir şirkettir. Şirket İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait açık, katlı ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden ve sistemli bir şekilde yönetip işletmektedir. İSPARK, şehir içi trafik yoğunluğunun azalması için yeni projeler üretmekte ve yeni yapılacak otoparkların konumunu belirlemektedir. Faaliyetlerine her sene arttırarak devam eden İSPARK, aynı zamanda bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İSPARK tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

İSPARK İş İlanları 2020

İSPARK, şehir içinde kısa süreli parklanmayı teşvik etmek ve uzun süreli parklanmayı ana arterlerden alıp daha az yoğun olan bölgelere aktarmak için çalışmaktadır. İSPARK çalışmalarının aksamadan sürmesi adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İSPARK tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; güvenlik görevlisi, büro memuru, engelli işçi, otopark görevlisi, tahsilat personel, yardımcı personel, gişe personeli, büro memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İSPARK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSPARK bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile yapmalıdırlar. Başvurular İBB bünyesinde bulunan İŞTİRAKLER sayfasından yapılmaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler İSPARK bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda İSPARK iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSPARK İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSPARK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ispark konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ispark duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.