İSMEK, ücretsiz olarak halk yararı gözetilerek düzenlenen bilgilendirici, öğretici, mesleki ve sanatsal bilgileri geliştirici eğitim kurslarına verilen isimdir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi  bünyesinde hizmet vermektedir. İSMEK, eğitime yatırım yapmakta olan bir organizasyondur ve bireylerin kişisel olarak kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. İSMEK bu faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İSMEK tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İSMEK İş İlanları 2020

Hali hazırda İstanbul’un çoğu ilçesinde İSMEK kurs merkezi bulunmaktadır. Bu kurs merkezlerinde şimdiye kadar 600’ü aşkın branşta 3 milyonu aşkın öğrenci eğitim almıştır. İSMEK hizmetlerine ara vermeksizin devam etmektedir ve bu sebepten dolayı da bünyesine çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin TIKLAYIN

İSMEK tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; usta öğretici, idareci, hoca, adli tabip elemanı, aerobik fitness pilates öğretmeni, matematik öğretmeni, İngilizce öğretmeni, Almanca öğretmeni, hizmetli, Arapça öğretmeni gibi sayısız branşta kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İSMEK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSMEK bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Ancak bunun için vermiş olduğumuz sayfaya girmenizin ardından sisteme üye olmanız gerekmektedir. Akabinde açık iş pozisyonları içinden size uygun olana başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda İSMEK iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSMEK İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSMEK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ismek konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ismek duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.