İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adıyla İSKİ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunmakta olan ve 1981 yılında kurulmuş olan bir kuruluştur. İstanbul ilinde temiz su ve atık su ihtiyacını karşılayan İSKİ, çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. İSKİ bu çalışmalar kapsamında çeşitli dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İSKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) İş İlanları 2020

İSKİ; içmesuyu temin etmek, atık suları toplamak, arıtmak ve uzaklaştırmak, su havzalarını korumak, dereleri ıslah etmek gibi görevlere sahiptir. İSKİ, gelirinin tamamına yakınını su satışı ile karşılamaktadır. İSKİ faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına da ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Facebook Üzerinden İstanbul İline Ait İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

  • İSKİ 461 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İSKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, sayaç okuma elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, kimyager, stajyer, avukat, engelli personel, biyolog, çevre mühendisi, sözleşmeli operatör, elektrik teknisyeni gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İSKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İBB bünyesinde hizmet vermekte olan İSKİ, çok kişinin bünyesinde çalışma imkanı yakalamak için başvuru yapmış olduğu kurumlardan bir tanesidir. Her sene bünyesine çok sayıda iş başvurusu yapılmaktadır. İSKİ bu alımları yılın belirli dönemlerinde değil, sadece yeni çalışan ihtiyacı oluştuğu takdirde yayınlamaktadır. Tüm bu iş ilanları yayınlandığında ilanlara dair tüm detayları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer alacaktır. Harici olarak İSKİ başvurusu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldurulabilir. Bunun dışında iş başvurusu yapabileceğiniz bir mecra bulunmamaktadır. Bu yazımızda İSKİ iş ilanları ile işe alım süreci ve insan kaynakları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSKİ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, iski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan iski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.