İskenderun, Hatay ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. İskenderun konumu itibariyle oldukça önemli bir ilçemizdir. İskenderun Belediyesi ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Belediye bu kapsamda çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İskenderun Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

İskenderun Belediyesi İş İlanları 2023

İskenderun, Türkiye’ye katıldığı zamandan 1974 yılına kadar olan dönemde oldukça küçük bir kasabaydı. 1974 yılında üretime geçen Türkiye’nin üçüncü Demir-Çelik Fabrikası, kent yaşamına büyük canlılık getirmiştir. Ayrıca, süperfosfat fabrikası, bitkisel yağ, yem, un, konserve, salça, çırçır, dokuma, çeltik, oto ve makine yedek parçaları vb. endüstri dalları vardır. İskenderun Belediyesi ise ilçeyi daha da geliştirmek adına çalışmalar yürütmektedir. İskenderun Belediyesi bu kapsamda çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden İskenderun İlçesine Ait İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

  • İskenderun Belediyesi Sürekli İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • İskenderun Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İskenderun Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanmış iş ilanları içinde; mimar, mühendis, zabıta, kadrolu işçi, sözleşmeli personel, eski hükümlü işçi, engelli personel, tekniker, teknisyen, temizlik işçisi, özel güvenlik görevlisi, büro memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

İskenderun Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İskenderun Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda İskenderun Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İSKENDERUN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, iskenderun konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan iskenderun duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.