Işık Okulları, Feyziye Mektepleri Vakfı’na bağlı olarak çalışmalarını sürdüren eğitim kurumlarının genel adıdır. 1885 yılında kurulmuş olan okul, 1930 yılında Atatürk’ün de izniyle Işık adını almıştır. Işık Okulları günümüzde anaokulundan, üniversiteye kadar eğitimin her kademesinde hizmet vermektedir. Yenilikçi, çağdaş bir anlayışla eğitim veren Işık Okulları bu alanda ülkemizdeki öncü eğitim kurumlarından bir tanesidir. Işık Okulları ülkemize faydalı, yeni bireyler yetiştirmek için çalışmalarını sürdürürken bu kapsamda kendilerine yardımcı olacak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı, öğretmen alımı yapmaktadır.

Işık Okulları İş İlanları 2022

Işık Okulları; Işık Anaokulu, Işık İlkokulu ve Ortaokulu, Işık Lisesi, Ayazağa Işık Anaokulu, Ayazağa Işık İlkokulu ve Ortaokulu, Ayazağa Işık Lisesi ve Fen Lisesi, Erenköy Işık Anaokulu, Erenköy Işık İlkokulu ve Ortaokulu, Erenköy Işık Lisesi ve Fen Lisesi, Ispartakule Işık Anaokulu, Ispartakule Işık İlkokulu ve Ortaokulu, Ispartakule Işık Lisesi ve Fen Lisesi gibi çok sayıda kampüse sahiptir. Bu okullarda on binlerce öğrenci eğitim görmektedir. Işık Okulları faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, elaman alımı, işçi alımı ve öğretmen alımı yapmaktadır.Işık Okulları tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sistem destek uzman yardımcısı, engelli personel, rehber öğretmen, yönetici, okul müdürü, biyoloji öğretmeni, müzik öğretmeni, temizlik işçisi, matematik öğretmeni, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda branş ve kadro pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır.

Işık Okulları İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Işık Okulları bünyesinde çalışmak istiyorum nasıl nereden iş başvurusu yapabilirim diyen adaylar kolay bir şekilde aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları akabinde kurumun insan kaynakları departmanına iletilmekte ve personel açığı oluşması durumunda da değerlendirmeye alınmaktadır. Öğretmenler için başvurular genel olarak eğitim öğretim yılı sonlarına doğru değerlendirilmeye alınır. Bu yazımızda Işık Okulları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Işık Okulları İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER IŞIK OKULLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ışık okulları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ışık okulları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.