İstanbul Büyükşehir Belediyesi Asfalt Fabrikaları veya bilinen kısa adı ile İSFALT, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden bir tanesidir. 1986 yılında kurulan İSFALT, belediyenin asfalt ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuştur. İSFALT kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve hatta geçtiğimiz yıllarda ülkemizdeki en büyük 500 sanayi kuruluşu arasına girmeyi başarmıştır. İSFALT çalışmalarına ara vermeksizin devam ederken, çeşitli dönemlerde bünyesine yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İSFALT tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İSFALT İş İlanları 2020

İSFALT faaliyet gösterdiği alanda sadece ülkemizde değil aynı zamanda Avrupa’da da en büyük şirketler arasına girmeyi başarmıştır. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük önem veren İSFALT, Ar-Ge çalışmalarını üniversiteler, TÜBİTAK, Karayolları Genel Müdürlüğü ile beraber yürütmektedir. İSFALT bünyesinde çok sayıda çalışan istihdam edilirken, ihtiyaç duyduğu dönemlerde bu çalışanlara ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İSFALT tarafından şimdiye kadar yayınlanmış olan veya bundan sonra yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; şoför, mühendis, teknik personel, yardımcı destek personeli, beden işçisi, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İSFALT İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSFALT iş ilanları kurum bünyesinde İŞKUR adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanları yayınlandığında aynı zamanda www.devlette.com adresimiz üzerinde de duyuru olarak ilanları yayınlamaktayız. İş ilanları 2020 yılı için henüz yayınlanmadı. İlanlar yayınlandığında ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri paylaşacağız. Harici olarak kurumun insan kaynakları gibi departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Ayrıca onlina olarak da iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Aşağıda İSFALT bünyesinde aktif olarak çalışmakta olan fabrikaları görebilirsiniz.

  • İstanbul Asfalt Fabrikaları San. Tic. A.Ş. : Selimiye Mah. Atölyeler Sok. no:8/1 34668 Selimiye Üsküdar/İstanbul, Türkiye
  • Habibler Fabrika : Habibler Mah. 34270 Sultangazi-İstanbul
  • Mahmutbey Fabrika : Hacı Bostan Mevkii Mahmutbey Köyü Nuh Beton Yanı Bağcılar/İstanbul
  • Ümraniye Fabrika : Hekimbaşı Mah. 34766 Ümraniye/İstanbul
  • Aydınlı Fabrika : Karatepe Mevkii Patlayıcılar Yolu İstaç Karşısı Aydınlı Köyü İçmeler Tuzla

Bu yazımızda İSFALT iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSFALT İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSFALT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, isfalt konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan isfalt duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.