İstanbul Asfalt Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile İSFALT A.Ş. 1986 yılında İstanbul Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin asfalt ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet sunan iştiraklerden bir tanesi olan İSFALT, İstanbul ilimizde iki yakasında kurduğu fabrikalarda yapmış olduğu üretimle asfalt ihtiyacını karşılamaktadır. Bunun yanında sektöre de danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İSFALT bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Kurum bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. İSFALT tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İSFALT İş İlanları 2023

İSFALT, İstanbul’un büyümesine paralel olarak kendisini yenilemiş ve ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Üretimlerini; Mahmutbey, Ümraniye, Aydınlı, Maltepe, Habibler’de bulunan fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Bünyesinde çok sayıda personelin istihdam edildiği İSFALT, bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İSFALT tarafından şimdiye kadar yayınlanmış olan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; şoför, özel güvenlik görevlisi, mühendis, beden işçisi, süpürgeci, teknisyen, tekniker, fabrika işçisi, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi, temizlik işçisi, teknik personel, proses işçisi, makine mühendisi, forklift operatörü, beko loder operatörü, silindir operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İSFALT İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSFALT bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile gerçekleştirebilir. İştirakler sayfasına giriş yapmanızın ardından “ Yeni Kayıt “ oluşturmalı ve öz geçmişinizi sisteme girmelisiniz. Akabinde başvurunuz sisteme işlenecek ve kurum bünyesinde yeni çalışan açığı oluşması durumunda değerlendirilmeye alınacaktır. Bu aşamada insan kaynakları başvurunuzu değerlendirecektir. Bu sadece kolay bir şekilde başvurunuzu online olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu yazımızda İSFALT iş ilanları ve işe alım süreci hakkında merak edilen konulara değindik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSFALT İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSFALT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, isfalt konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan isfalt duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.