İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. veya kısa bilinen adıyla İsdemir, ülkemizin en büyük demir – çelik işletmesidir. Tesisler İskenderun’un 17 km kuzeyinde Karayılan ve Payas yörelerinde toplam 16.757.238 m² alan üzerine kurulmuştur. İsdemir; Türkiye’nin kuruluş tarihi itibarı ile üçüncü, uzun mamul üretimi açısından ise en büyük entegre tesisidir. İsdemir, faaliyetlerine devam edebilmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İsdemir tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

İsdemir İş İlanları 2020

İsdemir, 1970 yılında uzun çelik üretmek amacı ile kurulmuştur. Daha sonra da Erdemir Grubu bünyesine dahil olmuştur. Günümüzde İsdemir, 5 milyon tonu aşkın sıvı çelik kapasitesine sahiptir. İsdemir faaliyetlerine aralıksız devam etmek ve büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İsdemir tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; formen, mühendis, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, engelli personel, vardiya amiri, memur, teknik öğretmen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İsdemir İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İsdemir bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyenler, aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından “Yukarıdaki Açıklamaları Kabul Ediyorum” bağlantısına tıkladıktan sonra iş başvuru formu sayfası açılmaktadır. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı yapacak olduğunuz iş başvurusunu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar İsdemir bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda İşdemir iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İsdemir İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSDEMİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, isdemir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan isdemir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.