İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. veya bilinen kısa adıyla İSBAK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından trafik ve sistem mühendisliği ile projelendirme ve uygulama hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla 1986 yılında kurulmuştur. Kağıthane ilçesinde bulunan yerleşkesinde, 30 yıllık tecrübesi ve alanında uzman profesyonel kadrosu ile yaptığı çalışmalarla Akıllı Ulaşım Sistemi’ndeki teknolojik gelişmelere yön veren İSBAK; aralarında Türkiye’nin ilk yerli sinyalizasyon sistemi de olmak üzere pek çok yeniliğe imza atmakta ve kendi teknolojik devrimini yapmaktadır. İSBAK çeşitli dönemlerde ihtiyaçları kapsamında bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İSBAK tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İSBAK İş İlanları 2020

Akıllı Şehir teknolojileri alanında uluslararası rekabet gücü yüksek, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler ile hayatı kolaylaştıran öncü marka olmak adına tüm gücüyle çalışmalarına devam eden İSBAK, çeşitli dönemlerde bünyesine ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İSBAK tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mühendis, iş güvenliği uzmanı, ofis elemanı, şehir plancısı, satın alma uzmanı, insan kaynakları uzmanı, teknisyen, tekniker gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İSBAK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSBAK tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etme, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve şartları gibi bilgileri ilanlar yayınlandıkça paylaşmaktayız. Harici olarak kurum bünyesine online olarak başvuru yapabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bu sebepten kurum bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularını gerçekleştirmelidir. Bu yazımızda İSBAK iş ilanları ile işe alım süreci ve insan kaynakları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSBAK İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSBAK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, isbak konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan isbak duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.