İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. veya bilinen kısa adı ile İSBAK, 1986 yılında kurulmuş olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden bir tanesidir. İSBAK; rögar kapağından tabut üretimine, park ve bahçe bankları yapımından, araç bakım faaliyetlerine, çevre ve temizlik elemanları bakından çok sayıda iş ve işleme kadar hizmet sunmaktadır. Ulaşım alanında yerli teknolojilerin üretilmesi maksadıyla kurulan şirket, günümüzde en hızlı büyüyen şirketlerden bir tanesi haline gelmiştir. İSBAK kurulduktan sonra önceleri farklı ülkelerden satın aldığımız çok sayıda teknolojiyi artık kendi bünyemizde üretir hale geldik. İSBAK tüm bu faaliyetlerini ve başarını sürdürmek maksadıyla çalışmalarını sürdürürken çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İSBAK tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İSBAK İş İlanları 2023

İSBAK, dışa bağımlı olduğumuz alanlarda yerli ve milli ürün geliştirme misyonu edinmiş bir firmadır. İlk yerli kavşak kontrol cihazı, ilk dijital görüntü nakli, EDS gibi sayısız ürün ve sistem İSBAK tarafından üretilmiştir. İSBAK bünyesinde 250’si mühendis olmak üzere bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. İSBAK bu çalışanlara ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İSBAK tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; harita mühendisi, şoför, proje mühendisi, planlama mühendisi, bilgisayar mühendisi, iş güvenliği uzmanı, tekniker, teknisyen, insan kaynakları uzmanı, endüstri mühendisi, takım lideri, şantiye şefi, kalite kontrol sorumlusu gibi çok ayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İSBAK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İSBAK bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile gerçekleştirebilirler. Kurum bünyesine başvurular iştirakler sayfası üzerinden gerçekleştirilmektedir. Akabinde başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda değerlendirilecektir. Harici olarak kurumun insan kaynakları gibi departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul görmeyecektir. Bu yazımızda İSBAK iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İSBAK İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSBAK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, isbak konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan isbak duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.