İş Bankası İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile İş Bankası ülkemizde bireysel ve ticareti bankacılık hizmetleri sunmakta olan özel bir bankadır. İş Bankası, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergesi üzerinde kurulmuştur.  İş Bankası kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini daimi olarak sürdürmeyi başarmış ve günümüzde ülkemizin en büyük özel bankası unvanına kavuşmuştur. Hali hazırda 1400’ü aşkın şubesi, 6 bini aşkın bankamatik ve 25 binin üzerinde personeli ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

İş Bankası insan kaynakları bu büyümenin ara vermeksizin devam etmesi ve sadece ülkemizin değil aynı zamanda da Dünya’nın en büyük bankalarından bir tanesi haline gelebilmek için 2023 yılında yatırımlarına ve çalışmalarına devam edeceklerini belirtmiştir. Bu kapsamda İş Bankası çok sayıda yeni şube açacak ve bu şubelerine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Yazımız devamında İş Bankası tarafından yayınlanan iş ilanları, iş duyuruları, iş alımları, işe alım süreci, iş imkanları, açık iş pozisyonları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş başvuru tarihleri, iş başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.İş Bankası İş İlanları 2023

İş Bankası tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içerisinde neredeyse tüm ülke genelinde alımlar olduğu gözlemlenmektedir. İş Bankası ilanlarında personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacağı belirtilmiştir. İlanlarda deneyimli, deneyimsiz yani tecrübesiz personellere göre kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır.

İş Bankası iş ilanları içinde avukat,  güvenlik görevlisi, gişe memuru, özel güvenlik görevlisi, mühendis, tekniker, banko asistanı, uzman yardımcısı, sistem uzmanı, müfettiş yardımcısı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı, satış danışmanı gerçekleştirecektir. İlanlarda yer alan kadrolarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların başvuru yapabilecekleri pozisyonlar bulunmaktadır. Ayrıca İş Bankası engelli işçi alımı, eski hükümlü personel alımı, stajyer alımı da gerçekleştirmektedir. Peki İş Bankası tarafından yapılacak olan tüm bu ilanlar nasıl ve nereden takip edebilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılabilir?

İş Bankası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İş Bankası genel olarak ülke geneli personel alımı ilanı yayınlamaktadır. Bu ilanlardaki kadroların bazıları için sınav yapmakta bazı kadrolar için de sınavsız olarak alım yapmaktadır. İş Bankası tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün bu iş ilanları ile bu ilanlara ait olan iş başvurusu formu, iş başvuru şartları, başvuru koşulları gibi bütün iş başvurusu detayları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Bizleri sosyal ağlardan takip ederek bu ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Bunun dışında İş Bankası İnternet adresi üzerinde de bu ilanlar için duyurular yayınlanmaktadır. Bu ilanlara başvuru yapan ve başvuru şartlarını sağlayan adaylar daha sonra bir dizi işe alım sürecinden geçirilirler. Öncelikle sınav şartı varsa sınav yapılır. Daha sonra ise yetkinlik bazlı mülakat ve panel mülakat aşamasından geçerler. Tüm bu aşamaları geçen adaylar İş Bankası çalışanı olmaya hak kazanırlar. Aşağıdaki bağlantıdan İş Bankası hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor görebilirsiniz.

İş Bankası İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER İŞ BANKASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, iş bankası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan iş bankası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.