İrmet Hospital, 2003 yılında Özel Çerkezköy Hastanesi olarak kurulmuş olan bir sağlık kurumudur. 2014 yılında ise adını değiştirerek “İrmek Hospital” olmuştur. İrmet Hospital seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, hasta odaklı yaklaşımı, tıbbi alt yapısı ve teknolojisi ile çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. İrmet Hospital, faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına bünyesine yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İrmet Hospital tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İrmet Hospital İş İlanları 2022

İrmet Hospital, Tekirdağ ilimizde Çerkezköy ilçesinde 58’i yoğun bakım, 149 yataklı binasında özel, nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. İrmet Hospital sunduğu sağlık hizmeti ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutmak; ekibi, altyapısı ve ileri teknolojiyi uzman kadrosu ile birleştirip örnek bir sağlık kuruluşu olma hedefi ile var gücüyle çalışmaktadır. Bu kapsamda bünyesinde yeni çalışanlara ihtiyaç duyan hastane çeşitli dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Tekirdağ İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İrmet Hospital tarafından şimdiye dek yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; diyetisyen, eczacı, fizyoterapist, özel güvenlik görevlisi, hemşire, uzman hemşire, ebe, sekreter, temizlikçi, ambulans şoförü, hasta bakıcı, aşçı, doktor gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun, engelli adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İrmet Hospital İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İrmet Hastanesi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile kolaylıkla başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu sebepten vermiş olduğumuz formda yer alan bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde girmelisiniz. Başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler ise daha sonra iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler İrmet Hospital bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda İrmet Hospital iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İrmet Hospital İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İRMET HOSPİTAL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, irmet hospital konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan irmet hospital duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.